Огляд матчу Свіча(Міріччя) - ТФК(Тяпче) - 12 Червня 2013 - Блог - Футбол Долинщини

Статистика

Головна » 2013 » Червень » 12 » Огляд матчу Свіча(Міріччя) - ТФК(Тяпче)

Юрків Руслан (в)
Пастух І(пз), Ярич Н(цз), Стефанишин П(цз), Горинський В(лз)
Галій Р(пп, к), Гірний Р(цп), Пастух В(цп), Лесів С(лп)
Кіщук В(нп), Пастух Д(нп)
Заміна: Корпан В, Колінський А

Після невдалого старту, трьох поспіль поразок з різницею м'ячів 3:15, команда ТФК в останніх двох турах святкувала перемоги, що не могло не позначитись на настрій гравців. Господарі в 5 турах не зазнали жодної поразки і тільки з гошівчанами втратили очки, перебуваючи на другій сходинці цілком логічно були беззаперечними фаворитами матчу.
    На старті гри всі події в основну відбувались в центрі поля. Перший же момент в матчі закінчився взяттям воріт, заробивши штрафний недалеко від центра, гості виконали банальну подачу в штрафний майданчик, з якою не зміг впоратись голкіпер Свічі, випустивши м'яч перед собою він дав можливість Кіщуку Василю добити його в ворота, не помішало нападнику і те що він перебув спиною до воріт, а також в оточенні кількох захисників. Шокуючий старт для Міжріччя. Слід відзначити також велику кількість глядачів на цій зустрічі.
    Усвідомлюючи хто суперник у гостей вони практично всією командою одразу відійшли в оборону, сподіваючись тільки на швидкі контраатаки. Свіча в свою чергу активно почала використовувати своїх швидких крайніх хавів, але через велику кількість не точних передач, єдиний результат такої гри - це втома власних гравців. Наступний небезпечний момент створили знову ж таки гості. І знову Кіщук Василь пройшовши по правому фланзі, обігравши двох захисників за рахунок різкого зміщенням в центр вийшов один на один з голкіпером, проте удар з неробочої лівої у нападника не вийшов.
    І аж після цього проснулись господарі, посиливши натиск та за рахунок класної гри свого мологодого центрального півзахисника міжрічанці створюють момент для свого нападника, який він змарнував, намагаючись перекинути голкіпера просто не влучив як слід по м'ячу. За рахунку 0:1 команди пішли на перерву.
    Другий тайм запам'ятався осадою воріт ТФК, а гості так і не змогли реалізувати бодай одну зі своїх контратак, хоча їх було кілька таки досить перспективних. В середині другого тайму м'яч після дальнього пострілу гравця Свічі влучив у стійку, це найрельніший момент господарів за всю гру. Врятували гру міжрічанці вже в компенсований час на 3 доданій хвилині. Після вкидання ауту в штрафний майданчик, центральний захисник не зумів винести круглого, м'яч підхопив нападник і з меж того ж карного майданчика з невеликим рекошетом послав його під перекладину. Часу, щоб вирвати перемогу в команд уже не залишилось. Нічия 1:1

Переглядів: 609 | Додав: ryuk | Рейтинг: 5.0/2