Календар

Футбол Долинщини

Вхід на сайт
Афіша
Сільські ігри
с.Велика Тур'я
14 серпня 10-00 (неділя)


Кубок району
Півфінал. Матч-відповідь
19.08.2016 п'ятниця

Гузіїв - Тяпче (0:3)
Раків - В.Тур'я (3:2)

Чемпіонат району
Перша Ліга
16-тур 21.08.2016 неділя

Вигода - Тисів
Гошів - Міжріччя
Тяпче - Солуків
Велика Тур`я - Розточки
Белеїв - Яворів
Гузіїв - вихідний

Друга Ліга
15-тур 21.08.2016 неділя

- вихідний

ДЮФЛ
Чемпіонат U-18
1 тур 13 серпня (субота)
початок ?

Колос Городенківщини - Нафтовик
Карпати К - Карпати Б

Чемпіонат області
1 тур 14 серпня (неділя)
початок ?

Колос Городенківщини - Нафтовик
Карпати Б - Карпати К

Перша ліга
Команда І  О
1 ФК Тяпче 14  37
2 ФК Тисів 13  30
3 ФК Вигода(Вигода) 14  28
4 Свіча(Міжріччя) 13  21
5 Динамо(Гузіїв) 14  19
6 ФК Розточки 14  16
7 Фаворит(Солуків) 14  15
8 Колос(Белеїв) 12  14
9 Прикарпаття(Гошів) 14  12
10 Нафтовик(Яворів) 14  7
11 Рубань(Велика Тур'я) 12  6
Детальніше >>
Друга ліга
Команда І  О
1 Станківці(Станківці) 10
2 Велдіж(Шевченкове) 10
3 Сокіл(Тростянець) 7
4 Прикарпаття(Кропивник) 6
5 Свіча(Новошин) 6
6 Свіча(Княжолука) 4
7 Зоря(Надіїв) 2
8 ФК Витвиця(Витвиця) 0
9 Едельвейс(Раків) 0
Детальніше >>
Ми Вконтакті
Пошук
Наше опитування
Чемпіоном району в 2016 році стане?
Всего ответов: 59
Статистика

Тур: 1
Дата: 25.04.2016
Прикарпаття (Гошів) Рубань (Велика Тур`я) 2:2
ФК Вигода Колос (Белеїв) 3:1
Динамо (Гузіїв) Нафтовик (Яворів) 3:3
ФК Тисів ФК Розточки 5:1
Свіча (Міжріччя) Фаворит (Солуків) 2:1
Тур: 2
Дата: 08.05.2016
ФК Розточки Свіча (Міжріччя) 2:1
Нафтовик (Яворів) ФК Тисів 2:2
Колос (Белеїв) Динамо (Гузіїв) 2:1
Рубань (Велика Тур`я) ФК Вигода 1:2
ФК Тяпче Прикарпаття (Гошів) 2:0
Тур: 3
Дата: 15.05.2016
ФК Вигода ФК Тяпче 0:1
Динамо (Гузіїв) Рубань (Велика Тур`я) 1:0
ФК Тисів Колос (Белеїв) 5:1
Свіча (Міжріччя) Нафтовик (Яворів) 3:2
Фаворит (Солуків) ФК Розточки 1:0
Тур: 4
Дата: 22.05.2016
Нафтовик (Яворів) Фаворит (Солуків)  2:4
Колос (Белеїв) Свіча (Міжріччя)  0:4
Рубань (Велика Тур`я) ФК Тисів  1:1
ФК Тяпче Динамо (Гузіїв)  2:3
Прикарпаття (Гошів) ФК Вигода  2:4
Тур: 5
Дата: 29.05.2016
Динамо (Гузіїв) Прикарпаття (Гошів)  
ФК Тисів ФК Тяпче  
Свіча (Міжріччя) Рубань (Велика Тур`я)  
Фаворит (Солуків) Колос (Белеїв)  
ФК Розточки Нафтовик (Яворів)  
Тур: 6
Дата: 05.06.2016
Колос (Белеїв) ФК Розточки  
Рубань (Велика Тур`я) Фаворит (Солуків)  
ФК Тяпче Свіча (Міжріччя)  
Прикарпаття (Гошів) ФК Тисів  
ФК Вигода Динамо (Гузіїв)  
Тур: 7
Дата: 12.06.2016
ФК Тисів ФК Вигода  
Свіча (Міжріччя) Прикарпаття (Гошів)  
Фаворит (Солуків) ФК Тяпче  
ФК Розточки Рубань (Велика Тур`я)  
Нафтовик (Яворів) Колос (Белеїв)  
Тур: 8
Дата: 19.06.2016
Рубань (Велика Тур`я) Нафтовик (Яворів)  
ФК Тяпче ФК Розточки  
Прикарпаття (Гошів) Фаворит (Солуків)  
ФК Вигода Свіча (Міжріччя)  
Динамо (Гузіїв) ФК Тисів  
Тур: 9
Дата: 26.06.2016
Свіча (Міжріччя) Динамо (Гузіїв)  
Фаворит (Солуків) ФК Вигода  
ФК Розточки Прикарпаття (Гошів)  
Нафтовик (Яворів) ФК Тяпче  
Колос (Белеїв) Рубань (Велика Тур`я)  
Тур: 10
Дата:
ФК Тяпче Колос (Белеїв)  
Прикарпаття (Гошів) Нафтовик (Яворів)  
ФК Вигода ФК Розточки  
Динамо (Гузіїв) Фаворит (Солуків)  
ФК Тисів Свіча (Міжріччя)  
Тур: 11
Фаворит (Солуків) ФК Тисів  
ФК Розточки Динамо (Гузіїв)  
Нафтовик (Яворів) ФК Вигода  
Колос (Белеїв) Прикарпаття (Гошів)  
Рубань (Велика Тур`я) ФК Тяпче  
Коло: 2
Тур: 12
ФК Тисів Фаворит (Солуків)  
Динамо (Гузіїв) ФК Розточки  
ФК Вигода Нафтовик (Яворів)  
Прикарпаття (Гошів) Колос (Белеїв)  
ФК Тяпче Рубань (Велика Тур`я)  
Тур: 13
Колос (Белеїв) ФК Тяпче  
Нафтовик (Яворів) Прикарпаття (Гошів)  
ФК Розточки ФК Вигода  
Фаворит (Солуків) Динамо (Гузіїв)  
Свіча (Міжріччя) ФК Тисів  
Тур: 14
Динамо (Гузіїв) Свіча (Міжріччя)  
ФК Вигода Фаворит (Солуків)  
Прикарпаття (Гошів) ФК Розточки  
ФК Тяпче Нафтовик (Яворів)  
Рубань (Велика Тур`я) Колос (Белеїв)  
Тур: 15
Нафтовик (Яворів) Рубань (Велика Тур`я)  
ФК Розточки ФК Тяпче  
Фаворит (Солуків) Прикарпаття (Гошів)  
Свіча (Міжріччя) ФК Вигода  
ФК Тисів Динамо (Гузіїв)  
Тур: 16
ФК Вигода ФК Тисів  
Прикарпаття (Гошів) Свіча (Міжріччя)  
ФК Тяпче Фаворит (Солуків)  
Рубань (Велика Тур`я) ФК Розточки  
Колос (Белеїв) Нафтовик (Яворів)  
Тур: 17
ФК Розточки Колос (Белеїв)  
Фаворит (Солуків) Рубань (Велика Тур`я)  
Свіча (Міжріччя) ФК Тяпче  
ФК Тисів Прикарпаття (Гошів)  
Динамо (Гузіїв) ФК Вигода  
Тур: 18
Прикарпаття (Гошів) Динамо (Гузіїв)  
ФК Тяпче ФК Тисів  
Рубань (Велика Тур`я) Свіча (Міжріччя)  
Колос (Белеїв) Фаворит (Солуків)  
Нафтовик (Яворів) ФК Розточки  
Тур: 19
Фаворит (Солуків) Нафтовик (Яворів)  
Свіча (Міжріччя) Колос (Белеїв)  
ФК Тисів Рубань (Велика Тур`я)  
Динамо (Гузіїв) ФК Тяпче  
ФК Вигода Прикарпаття (Гошів)  
Тур: 20
ФК Тяпче ФК Вигода  
Рубань (Велика Тур`я) Динамо (Гузіїв)  
Колос (Белеїв) ФК Тисів  
Нафтовик (Яворів) Свіча (Міжріччя)  
ФК Розточки Фаворит (Солуків)  
Тур: 21
Свіча (Міжріччя) ФК Розточки  
ФК Тисів Нафтовик (Яворів)  
Динамо (Гузіїв) Колос (Белеїв)  
ФК Вигода Рубань (Велика Тур`я)  
Прикарпаття (Гошів) ФК Тяпче  
Тур: 22
Рубань (Велика Тур`я) Прикарпаття (Гошів)  
Колос (Белеїв) ФК Вигода  
Нафтовик (Яворів) Динамо (Гузіїв)  
ФК Розточки ФК Тисів  
Фаворит (Солуків) Свіча (Міжріччя)  
 
Правила чату
Хто онлайн
Міні-чат
+Міні-чат
0
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0