Кубок 2015

Футбол Долинщини

Вхід на сайт
Афіша
Сільські ігри
с.Велика Тур'я
14 серпня 10-00 (неділя)


Кубок району
Півфінал. Матч-відповідь
19.08.2016 п'ятниця

Гузіїв - Тяпче (0:3)
Раків - В.Тур'я (3:2)

Чемпіонат району
Перша Ліга
16-тур 21.08.2016 неділя

Вигода - Тисів
Гошів - Міжріччя
Тяпче - Солуків
Велика Тур`я - Розточки
Белеїв - Яворів
Гузіїв - вихідний

Друга Ліга
15-тур 21.08.2016 неділя

- вихідний

ДЮФЛ
Чемпіонат U-18
1 тур 13 серпня (субота)
початок ?

Колос Городенківщини - Нафтовик
Карпати К - Карпати Б

Чемпіонат області
1 тур 14 серпня (неділя)
початок ?

Колос Городенківщини - Нафтовик
Карпати Б - Карпати К

Перша ліга
Команда І  О
1 ФК Тяпче 14  37
2 ФК Тисів 13  30
3 ФК Вигода(Вигода) 14  28
4 Свіча(Міжріччя) 13  21
5 Динамо(Гузіїв) 14  19
6 ФК Розточки 14  16
7 Фаворит(Солуків) 14  15
8 Колос(Белеїв) 12  14
9 Прикарпаття(Гошів) 14  12
10 Нафтовик(Яворів) 14  7
11 Рубань(Велика Тур'я) 12  6
Детальніше >>
Друга ліга
Команда І  О
1 Станківці(Станківці) 10
2 Велдіж(Шевченкове) 10
3 Сокіл(Тростянець) 7
4 Прикарпаття(Кропивник) 6
5 Свіча(Новошин) 6
6 Свіча(Княжолука) 4
7 Зоря(Надіїв) 2
8 ФК Витвиця(Витвиця) 0
9 Едельвейс(Раків) 0
Детальніше >>
Ми Вконтакті
Пошук
Наше опитування
Чемпіоном району в 2016 році стане?
Всего ответов: 59
Статистика

КУБОК 2015

Перший етап 26.06.2015
1. Фаворит(Солуків) - Станківці(Станківці) 2:1
2. ФК Витвиця(Витвиця) - Зоря(Надіїв) +:-
3. Свіча(Новошин) - Велдіж(Шевченкове) 1:3
4. Юність(Слобода-Д.) - Сокіл(Тростянець) +:-
5. Прикарпаття(Кропивник) - ФК Розточки(Розточки) +:-
6. Карпати(Кальна) - Сівка(Новичка) 5:2

1/8
10.07.2015 (п'ятнця)

1. Юність(Слобода-Д.) - ФК Вигода 0:1
2. Колос(Белеїв) – ФК Тяпче 2:1
3. Велдіж(Шевченкове) – Прикарпаття(Кропивник) 1:0
4. Карпати(Кальна) – ФК Одиниця 2:5
5. Нафтовик(Яворів) – ФК Тисів +:-
6. Динамо(Гузіїв) – Свіча(Міжріччя) 2:0
7. Фаворит(Солуків) – Рубань(Велика Тур’я) 0:2
8. ФК Витвиця(Витвиця) – Прикарпаття(Гошів) 2:3

1/4
19.07.2015

1. ФК Велдіж(Шевченково) - ФК Одиниця(Оболоня) 0:0 пен. 0:3
2. Динамо(Гузіїв) - Нафтовик(Яворів) 1:3
3. Прикарпаття (Гошів) - Колос(Белеїв) 3:2
4. ФК Вигода — Рубань (Велика Тур'я) 5:5 пен. 6:7

1/2
31.07.2015

ФК Одиниця(Оболоня) - Рубань (Велика Тур'я) 1:2
Нафтовик(Яворів) - Прикарпаття (Гошів) 3:6

14.08.2015
Рубань (Велика Тур'я) - ФК Одиниця(Оболоня) 0:2
Прикарпаття (Гошів) - Нафтовик(Яворів) +:-

Фінал
24.08.2015 смт.Вигода

ФК Одиниця(Оболоня) - Прикарпаття (Гошів) 0:1
Правила чату
Хто онлайн
Міні-чат
+Міні-чат
0
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0