Сезон 2011

Футбол Долинщини

Вхід на сайт
Афіша
Сільські ігри
с.Велика Тур'я
14 серпня 10-00 (неділя)


Кубок району
Півфінал. Матч-відповідь
19.08.2016 п'ятниця

Гузіїв - Тяпче (0:3)
Раків - В.Тур'я (3:2)

Чемпіонат району
Перша Ліга
16-тур 21.08.2016 неділя

Вигода - Тисів
Гошів - Міжріччя
Тяпче - Солуків
Велика Тур`я - Розточки
Белеїв - Яворів
Гузіїв - вихідний

Друга Ліга
15-тур 21.08.2016 неділя

- вихідний

ДЮФЛ
Чемпіонат U-18
1 тур 13 серпня (субота)
початок ?

Колос Городенківщини - Нафтовик
Карпати К - Карпати Б

Чемпіонат області
1 тур 14 серпня (неділя)
початок ?

Колос Городенківщини - Нафтовик
Карпати Б - Карпати К

Перша ліга
Команда І  О
1 ФК Тяпче 14  37
2 ФК Тисів 13  30
3 ФК Вигода(Вигода) 14  28
4 Свіча(Міжріччя) 13  21
5 Динамо(Гузіїв) 14  19
6 ФК Розточки 14  16
7 Фаворит(Солуків) 14  15
8 Колос(Белеїв) 12  14
9 Прикарпаття(Гошів) 14  12
10 Нафтовик(Яворів) 14  7
11 Рубань(Велика Тур'я) 12  6
Детальніше >>
Друга ліга
Команда І  О
1 Станківці(Станківці) 10
2 Велдіж(Шевченкове) 10
3 Сокіл(Тростянець) 7
4 Прикарпаття(Кропивник) 6
5 Свіча(Новошин) 6
6 Свіча(Княжолука) 4
7 Зоря(Надіїв) 2
8 ФК Витвиця(Витвиця) 0
9 Едельвейс(Раків) 0
Детальніше >>
Ми Вконтакті
Пошук
Наше опитування
Чемпіоном району в 2016 році стане?
Всего ответов: 59
Статистика

СЕЗОН 2011

Зимовий Кубок
Переможець - Свіча(Новошин)
Літній Кубок
Переможець - Свіча(Міжріччя)
Осінній кубок "Золота Осінь"
Переможець - Барва(Розточки)
ПЕРШІСТЬ РАЙОНУ 
ПЕРША ЛІГА
 №Команда  І В Н П ЗМ ПМ О
 1 ФК Оболоня(Оболоня) 22 16 3 3 67 37 51
 2 Сфінкс(Мала Тур'я) 22  14 4 4 61 36 46
 3 Свіча(Міжріччя) 22  13 5 4 71 26 44
 4 Свіча(Тяпче) 22  12 1 9 55 43 37
 5 ФК Тисів(Тисів) 22  12 1 9 52 43 37
 6 Зоря(Надіїв) 22  11 2 8 43 41 35
 7 Нафтовик(Яворів) 22  10 5 7 40 41 35
 8 Рубань(Велика Тур'я) 22  8 3 11 39 49 27
 9 Свіча(Княжолука) 22  6 2 14 33 69 20
 10 Юність(Слобода-Долинська) 22  5 4 13 28 63 19
 11 Прикарпаття(Гошів)  22  5 4 13 34 40 17*
 12 Колос(Белеїв) 22  2 2 18 17 50 2*


ДРУГА ЛІГА
ПЕРШИЙ ЕТАП
Група А
 № Команда І В Н П ЗМ ПМ О
 1 ФК Одиниця(Одиниця) 16 13 2 1 66 27 41
 2 Зоазерна(Новичка) 16  11 3 2 66 29 36
 3 Едельвейс(Раків) 16 8 3 5 36 34 27
 4 Свіча(Новошин 16 8 2 6 29 23 26
 5 Велдіж(Шевченково) 16 7 3 6 41 26 24
 6 Скала(Мала Тур'я) 16 5 1 10 24 45 16
 7 Горянка(Ст.Мізунь) 16 5 3 8 21 34 14*
 8 Сокіл(тростянець) 16 2 3 11 27 47 9
 9 Чайка(Рахиня) 16 3 0 13 20 63 9


Група Б
 № Команда І В Н П ЗМ ПМ О
 1 Динамо(Гузіїв) 16 11 3 2 51 22 36
 2 ТФК(Тяпче) 16 11 1 4 50 22 34
 3 Барва(Розточки) 16 10 4 2 59 19 34
 4 Карпати(Підбереж) 16 8 2 6 35 35 26
 5 Кальна(Кальна) 16 8 2 6 42 29 26
 6 Фаворит(Солуків) 16 8 0 8 32 49 24
 7 Козаківка(Козаківка) 16 4 2 9 21 39 12
 8 Колос(Кропивник) 16 2 2 11 26 54 6*
 9 Лолин(Лолин) 16 1 2 13 16 61 5

ДРУГИЙ ЕТАП
 № Команда І В Н П ЗМ ПМ О
 1 ТФК(Тяпче)  14 10 1 3 42 17 31
 2 Барва(Розточки) 14 9 4 1 46 14 31
 3 Заозерна(Новичка) 14 8 3 3 30 25 27
 4 Динамо(Гузіїв) 14 8 2 4 31 18 26
 5 Одиниця(Одиниця) 14 5 2 7 27 33 17
 6 Карпати(Підбереж) 14 5 0 9 23 41 15
 7 Велдіж(Шевченково) 14 2 1 11 22 37 7
 8 Свіча(Новошин) 14 2 1 11 14 49 3*

* -  з команди знято 2 очка за не виїзд 
Правила чату
Хто онлайн
Міні-чат
+Міні-чат
0
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0