Золота Осінь 2011

Футбол Долинщини

Вхід на сайт
Афіша
Сільські ігри
с.Велика Тур'я
14 серпня 10-00 (неділя)


Кубок району
Півфінал. Матч-відповідь
19.08.2016 п'ятниця

Гузіїв - Тяпче (0:3)
Раків - В.Тур'я (3:2)

Чемпіонат району
Перша Ліга
16-тур 21.08.2016 неділя

Вигода - Тисів
Гошів - Міжріччя
Тяпче - Солуків
Велика Тур`я - Розточки
Белеїв - Яворів
Гузіїв - вихідний

Друга Ліга
15-тур 21.08.2016 неділя

- вихідний

ДЮФЛ
Чемпіонат U-18
1 тур 13 серпня (субота)
початок ?

Колос Городенківщини - Нафтовик
Карпати К - Карпати Б

Чемпіонат області
1 тур 14 серпня (неділя)
початок ?

Колос Городенківщини - Нафтовик
Карпати Б - Карпати К

Перша ліга
Команда І  О
1 ФК Тяпче 14  37
2 ФК Тисів 13  30
3 ФК Вигода(Вигода) 14  28
4 Свіча(Міжріччя) 13  21
5 Динамо(Гузіїв) 14  19
6 ФК Розточки 14  16
7 Фаворит(Солуків) 14  15
8 Колос(Белеїв) 12  14
9 Прикарпаття(Гошів) 14  12
10 Нафтовик(Яворів) 14  7
11 Рубань(Велика Тур'я) 12  6
Детальніше >>
Друга ліга
Команда І  О
1 Станківці(Станківці) 10
2 Велдіж(Шевченкове) 10
3 Сокіл(Тростянець) 7
4 Прикарпаття(Кропивник) 6
5 Свіча(Новошин) 6
6 Свіча(Княжолука) 4
7 Зоря(Надіїв) 2
8 ФК Витвиця(Витвиця) 0
9 Едельвейс(Раків) 0
Детальніше >>
Ми Вконтакті
Пошук
Наше опитування
Чемпіоном району в 2016 році стане?
Всего ответов: 59
Статистика

ФІНАЛ
ФК Тисів(Тисів) - Барва(Розточки) - 1:5

ПІВФІНАЛ
ФК Тисів(Тисів) - Динамо(Гузіїв) 3:0
Одиниця(Одиниця) - Барва(Розточки) 0:4

ЧВЕРТЬФІНАЛ
ФК Тисів(Тисів) - Рубань(В.Тур'я) 6:0
Одиниця(Одиниця) - ТФК(Тяпче) 0:0 по пен. 5:4
Динамо(Гузіїв) - Колос(Белеїв) 1:0
Барва(Розточки) - ДЮСШ м.Долина 4:1

ГРУПОВИЙ ЕТАП

Група А
1. ФК Болехів(Болехів) - ФК Тисів(Тисів) 1:6
2. ФК Болехів(Болехів) - Динамо(Гузіїв) 1:3
3. ФК Болехів(Болехів) - ФК Козаківка(Козаківка) 3:2
4. ФК Тисів(Тисів) - ФК Козаківка(Козаківка) 9:3
5. ФК Тисів(Тисів) - Динамо(Гузіїв) 1:0
6. Динамо(Гузіїв) - ФК Козаківка(Козаківка) 2:0

Команда І О
1 ФК Тисів 3 9
2 Динамо 3 6
3 ФК Болехів 3 3
4 ФК Козаківка 3 0

Група B
1. Свіча(Тяпче) - Розточки(Розточки) 1:1
2. ТФК(Тяпче) - Прикарпаття(Гошів) 1:0
3. Свіча(Тяпче) - Нафтовик(Яворів) 2:1
4. ТФК(Тяпче) - Розточки(Розточки) 0:3
5. Розточки(Розточки) - Прикарпаття(Гошів) 2:1
6. Нафтовик(Яворів) - Розточки(Розточки) 0:1
7. Нафтовик(Яворів) - Прикарпаття(Гошів) 0:4
8. Свіча(Тяпче) - ТФК(Тяпче) 0:2
9. Нафтовик(Яворів) - ТФК(Тяпче) 0:3 технічна перемога
10.Свіча(Тяпче) - Прикарпаття(Гошів) 1:0

Команда І О
1 Розточки(Розточки) 4 10
2 ТФК(Тяпче) 4 9
3 Свіча(Тяпче) 4 7
4 Прикарпаття(Гошів) 4 3
5 Нафтовик(Яворів) 4 0


Група C
1. Рубань(В.Тур'я) - Фаворит(Солуків) 1:0
2. Рубань(В.Тур'я) - Колос(Белеїв) - 0:3
3. Рубань(В.Тур'я) - Едельвейс(Раків) 6:0
4. Юність(Сл.Долинська) - Рубань(В.Тур'я) 0:3 технічна перемога
5. Юність(Сл.Долинська) - Едельвейс(Раків) 1:0
6. Юність(Сл.Долинська) - Фаворит(Солуків) 0:1
7. Юність(Сл.Долинська) - Колос(Белеїв) 0:3 технічна перемога
8. Колос(Белеїв) - Едельвейс(Раків) 6:0
9. Колос(Белеїв) - Фаворит(Солуків) 2:0
10. Едельвейс(Раків) - Фаворит(Солуків) 0:3 технічна перемога

Команда І О
1 Колос(Белеїв) 4 12
2 Рубань(В.Тур'я) 4 9
3 Фаворит(Солуків) 4 6
4 Юність(Сл.Долинська) 4 3
5 Едельвейс(Раків) \ 4 0


Група D
1. Одиниця(Одиниця) - ДЮСШ м.Долина 0:0
2. Одиниця(Одиниця) - Скала(Мала Тур'я) 2:1
3. ДЮСШ м.Долина - Скала(Мала Тур'я) 1:1

Команда І О
1 Одиниця(Одиниця) 3 4
2 ДЮСШ м.Долина 3 2
3 Скала(Мала Тур'я) 3 1

Правила чату
Хто онлайн
Міні-чат
+Міні-чат
0
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0