Чемпіонат. 17 ігровий тиждень

Футбол Долинщини

Вхід на сайт
Афіша
Сільські ігри
с.Велика Тур'я
14 серпня 10-00 (неділя)


Кубок району
Півфінал. Матч-відповідь
19.08.2016 п'ятниця

Гузіїв - Тяпче (0:3)
Раків - В.Тур'я (3:2)

Чемпіонат району
Перша Ліга
16-тур 21.08.2016 неділя

Вигода - Тисів
Гошів - Міжріччя
Тяпче - Солуків
Велика Тур`я - Розточки
Белеїв - Яворів
Гузіїв - вихідний

Друга Ліга
15-тур 21.08.2016 неділя

- вихідний

ДЮФЛ
Чемпіонат U-18
1 тур 13 серпня (субота)
початок ?

Колос Городенківщини - Нафтовик
Карпати К - Карпати Б

Чемпіонат області
1 тур 14 серпня (неділя)
початок ?

Колос Городенківщини - Нафтовик
Карпати Б - Карпати К

Перша ліга
Команда І  О
1 ФК Тяпче 14  37
2 ФК Тисів 13  30
3 ФК Вигода(Вигода) 14  28
4 Свіча(Міжріччя) 13  21
5 Динамо(Гузіїв) 14  19
6 ФК Розточки 14  16
7 Фаворит(Солуків) 14  15
8 Колос(Белеїв) 12  14
9 Прикарпаття(Гошів) 14  12
10 Нафтовик(Яворів) 14  7
11 Рубань(Велика Тур'я) 12  6
Детальніше >>
Друга ліга
Команда І  О
1 Станківці(Станківці) 10
2 Велдіж(Шевченкове) 10
3 Сокіл(Тростянець) 7
4 Прикарпаття(Кропивник) 6
5 Свіча(Новошин) 6
6 Свіча(Княжолука) 4
7 Зоря(Надіїв) 2
8 ФК Витвиця(Витвиця) 0
9 Едельвейс(Раків) 0
Детальніше >>
Ми Вконтакті
Пошук
Наше опитування
Чемпіоном району в 2016 році стане?
Всего ответов: 59
Статистика

Головна » 2013 » Серпень » 26 » Чемпіонат. 17 ігровий тиждень
20:41
Чемпіонат. 17 ігровий тиждень

Чемпіонт області. 18 тур 1 вересня
Карпати(Коломия) - Нафтовик(Долина) 2:0(Юнаки 2:0)

Перша Ліга
14 тур 28.08.2013
1. Свіча(Міжріччя) - Рубань(Велика Тур'я) 6:0
16 тур 28.08.2013
2. Фаворит(Солуків) - ТФК(Тяпче) 2:4
15 тур 01.09.2013
3. Фаворит(Солуків) - Свіча(Міжріччя) 0:2
4. Горянка(Старий Мізунь) - Нафтовик(Яворів) 2:0
5. Рубань(Велика Тур'я) - Свіча(Тяпче) 1:3
6. ТФК(Тяпче) - ФК Долина(Долина) 3:2
7. Колос(Белеїв) - ФК Тисів(Тисів) 2:2
8. Зоря(Надіїв) - Прикарпаття(Гошів) 0:4

Друга Ліга
16 тур 28.08.2013
1. ФК Одиниця(Одиниця) - Ураган(Новошин) 0:4
17 тур 01.09.2013
2. Едельвейс(Раків) - ФК Одиниця(Одиниця) 0:2
3. Ураган(Новошин) - Велдіж(Шевченкове) +:-
4. ФК Розточки(Розточки) - ФК Підліски(Підліски) 1:0
5. ФК Станківці(Станківці) - Прикарпаття(Кропивник) +:-
6. Карпати(Підбереж) - Карпати(Кальна) +:-
7. Свіча(Княжолука) - Юність(Слобода-Долинська)
Динамо(Гузіїв) – вихідний

Переглядів: 722 | Додав: ryuk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Правила чату
Хто онлайн
Міні-чат
+Міні-чат
0
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0