Чемпіонат. 27 ігровий тиждень.

Футбол Долинщини

Вхід на сайт
Афіша
Сільські ігри
с.Велика Тур'я
14 серпня 10-00 (неділя)


Кубок району
Півфінал. Матч-відповідь
19.08.2016 п'ятниця

Гузіїв - Тяпче (0:3)
Раків - В.Тур'я (3:2)

Чемпіонат району
Перша Ліга
16-тур 21.08.2016 неділя

Вигода - Тисів
Гошів - Міжріччя
Тяпче - Солуків
Велика Тур`я - Розточки
Белеїв - Яворів
Гузіїв - вихідний

Друга Ліга
15-тур 21.08.2016 неділя

- вихідний

ДЮФЛ
Чемпіонат U-18
1 тур 13 серпня (субота)
початок ?

Колос Городенківщини - Нафтовик
Карпати К - Карпати Б

Чемпіонат області
1 тур 14 серпня (неділя)
початок ?

Колос Городенківщини - Нафтовик
Карпати Б - Карпати К

Перша ліга
Команда І  О
1 ФК Тяпче 14  37
2 ФК Тисів 13  30
3 ФК Вигода(Вигода) 14  28
4 Свіча(Міжріччя) 13  21
5 Динамо(Гузіїв) 14  19
6 ФК Розточки 14  16
7 Фаворит(Солуків) 14  15
8 Колос(Белеїв) 12  14
9 Прикарпаття(Гошів) 14  12
10 Нафтовик(Яворів) 14  7
11 Рубань(Велика Тур'я) 12  6
Детальніше >>
Друга ліга
Команда І  О
1 Станківці(Станківці) 10
2 Велдіж(Шевченкове) 10
3 Сокіл(Тростянець) 7
4 Прикарпаття(Кропивник) 6
5 Свіча(Новошин) 6
6 Свіча(Княжолука) 4
7 Зоря(Надіїв) 2
8 ФК Витвиця(Витвиця) 0
9 Едельвейс(Раків) 0
Детальніше >>
Ми Вконтакті
Пошук
Наше опитування
Чемпіоном району в 2016 році стане?
Всего ответов: 59
Статистика

Головна » 2013 » Листопад » 3 » Чемпіонат. 27 ігровий тиждень.
20:28
Чемпіонат. 27 ігровий тиждень.

Кубкок чемпіонів міст і районів - 2013
26.10.2013 Перегінське - Свіча М - 3:1
27.10.2013 Станькова - Свіча М - 3:0
30.10.2013 ФК Долина - ФК Станькова 1:3
02.11.2013 Перегінське - Станькова 2:1
                 Свіча М - ФК Долина 3:3
03.11.2013 Станькова - ФК Долина 0:2
                 Свіча М - Перегінське 1:3

06.11.2013 ФК Долина - Перегінське 3:3
09.11.2013 Свіча M - Станькова, Перегінське - ФК Долина
10.11.2013 Станькова - Перегінське, ФК Долина - Свіча M

Турнірна таблиця

Команда І В Н П М О
Перегінське 4 3 1 0 11-6 10
Станькова 4 2 0 2 7-5 6
ФК Долина 4 1 2 1 9-9 5
Міжріччя 4 0 1 3 5-12 1

Кубок "Золота Осінь". Чвертьфінальні пари
09.11.2013
1. Юність(Слобода-Долинська) - Одиниця(Оболоня)
2. Свіча(Міжріччя) - Прикарпаття(Гошів)
3. Колос(Белеїв) - Нафтовик(Яворів)
4. ТФК(Тяпче) - ФК Розточки(Розточки)
10.11.2013
1. Одиниця(Оболоня) - Юність(Слобода-Долинська)
2. Прикарпаття(Гошів) - Свіча(Міжріччя)
3. Нафтовик(Яворів) - Колос(Белеїв)
4. ФК Розточки(Розточки) - ТФК(Тяпче)
Турнірна сітка

Переглядів: 316 | Додав: ryuk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Правила чату
Хто онлайн
Міні-чат
+Міні-чат
0
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0