Чемпіонат області: склад ліг

Футбол Долинщини

Вхід на сайт
Афіша
Сільські ігри
с.Велика Тур'я
14 серпня 10-00 (неділя)


Кубок району
Півфінал. Матч-відповідь
19.08.2016 п'ятниця

Гузіїв - Тяпче (0:3)
Раків - В.Тур'я (3:2)

Чемпіонат району
Перша Ліга
16-тур 21.08.2016 неділя

Вигода - Тисів
Гошів - Міжріччя
Тяпче - Солуків
Велика Тур`я - Розточки
Белеїв - Яворів
Гузіїв - вихідний

Друга Ліга
15-тур 21.08.2016 неділя

- вихідний

ДЮФЛ
Чемпіонат U-18
1 тур 13 серпня (субота)
початок ?

Колос Городенківщини - Нафтовик
Карпати К - Карпати Б

Чемпіонат області
1 тур 14 серпня (неділя)
початок ?

Колос Городенківщини - Нафтовик
Карпати Б - Карпати К

Перша ліга
Команда І  О
1 ФК Тяпче 14  37
2 ФК Тисів 13  30
3 ФК Вигода(Вигода) 14  28
4 Свіча(Міжріччя) 13  21
5 Динамо(Гузіїв) 14  19
6 ФК Розточки 14  16
7 Фаворит(Солуків) 14  15
8 Колос(Белеїв) 12  14
9 Прикарпаття(Гошів) 14  12
10 Нафтовик(Яворів) 14  7
11 Рубань(Велика Тур'я) 12  6
Детальніше >>
Друга ліга
Команда І  О
1 Станківці(Станківці) 10
2 Велдіж(Шевченкове) 10
3 Сокіл(Тростянець) 7
4 Прикарпаття(Кропивник) 6
5 Свіча(Новошин) 6
6 Свіча(Княжолука) 4
7 Зоря(Надіїв) 2
8 ФК Витвиця(Витвиця) 0
9 Едельвейс(Раків) 0
Детальніше >>
Ми Вконтакті
Пошук
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всего ответов: 355
Статистика

Головна » 2014 » Квітень » 18 » Чемпіонат області: склад ліг
11:19
Чемпіонат області: склад ліг

В чемпіонаті і першості Івано-Франківщини - 2014 очікується виступ 28 команд: 12 - у першій лізі і 16 - у другій (торік - 13 і 16 відповідно). Нижче наводимо склади ліг.

1 ліга - 12 команд
1. "Газовик" Богородчани
2. "Гал-Вапно" Галич
3. "Карпати" Коломия
4. "КРОНО-Карпати" Брошнів-Осада (Рожнятівський р-н)
5. "Ніка Івано-Франківськ"
6. "Нафтовик" Долина
7. "Придністров'я" Тлумач
8. "Славія" Отинія (Коломийський р-н)
9. ФК "Калуш"
10. ФК "Перегінське" (Рожнятівський р-н)
11. ФК "Снятин"
12. ФК "Турка" (Коломийський р-н)

Як бачимо, до десяти учасників минулого чемпіонату (за винятком косівської "Гуцульщини", "Карпат" з Яремче і угринівського "Сокола") додалися ФК "Турка" і ФК "Перегінське".

2 ліга - 16 команд (за абеткою)
Група "Північ"

1. "Вихор" Ямниця (Тисменицький р-н)
2. "Дністер-Рітас" Побережжя (Тисменицький р-н)
3. "Енергія" Бурштин
4. "Карпати" Болехів
5. "Колос" Братківці (Тисменицький р-н)
6. "Лімниця" Перегінське (Рожнятівський р-н)
7. "Медик-Краснопіль" Солотвин (Богородчанський р-н)
8. "Опілля" Рогатин

Група "Південь"
1. "Каменяр" Серафинці (Городенківський р-н)
2. "Колос" П'ядики (Коломийський р-н)
3. "Нептун" Заболотів (Снятинський р-н)
4. "Прут" Делятин (Надвірнянський р-н)
5. "Тепловик" Івано-Франківськ
6. ФК "Битків" (Надвірнянський р-н)
7. ФК "Гвіздець" (Коломийський р-н)
8. ФК "Обертин" (Тлумацький р-н)

В 2-й лізі - шість новачків: "Колос" Братківці, "Лімниця" Перегінське, "Опілля" Рогатин, "Каменяр" Серафинці, "Колос" П'ядики, "Тепловик" Івано-Франківськ. Не виступатимуть "Карпати" Кути, "Сокіл" Павлівка, "Карпати" Печеніжин, "Пробій" Городенка і "Граніт" Тлумач.

Представництво команд:
5 команд - Коломийський район (Ліга 1 - 3 команди + Ліга 2 - 2 команди)
3 - Рожнятівський р-н (2+1), Тисменицький р-н (0+3)
2 - Богородчанський р-н (1+1), Івано-Франківськ(1+1), Тлумацький р-н (1+1), Снятинський р-н (1+1), Надвірнянський р-н (0+2)
1 - Долинський р-н (1+0), Галич (1+0), Калуш (1+0), Рогатин (0+1), Городенківський р-н (0+1), Бурштин (0+1), Болехів (0+1),

Джерело: bramki.at.ua
Переглядів: 244 | Додав: ryuk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Правила чату
Хто онлайн
Міні-чат
+Міні-чат
0
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0