Всего ответов: 355
Статистика

Головна » 2012 » Березень » 31 » ФК Свіча(Міжріччя) - краща команда на Болехівщині
14:22

Минулими вихідними було зіграно заключні тури чемпіонату. Принесли вони і позитивні емоції, і несподіванки, і певні розчарування. Тепер про все по порядку.
     24 березня матчі приймав Гузіїв. Господарі поля зустрічалися із Міжрічанською «Свічею». Поєдинок проходив на рівних як по грі, так і по рахунку. Такий перебіг подій повністю влаштовував місцеве «Динамо», що змушувало їх опонентів, з наближенням фінального свистка, діяти все активніше та цілеспрямованіше. Проте захист гузіївських футболістів справлявся із усіма атакувальними діями та планами, котрі розігрував супротивник. Друга суха нічия поспіль для міжрічанської команди здавалася вже неминучою! Саме в цей момент їм на допомогу прийшов стандарт та майстерність виконання Павла Андрусяка таких ударів. До цього безпомилкові дії голкіпера гузіївського «Динамо» перекреслила всього одна єдина помилка (хоч навряд чи хтось інший «потягнув» би цей постріл). Опісля гра знову входить у звичну колію та доходить до свого завершення. Всього один м’яч вирішив долю у цьому захопливому протистоянні.

Чемпіонат Болехівщини з футболу завершено.

Другою календарною грою мав стати матч між «Карпатами» з Підбережа та ФК «Козаківкою». Проте номінальні гості не з’явилися на матч. Їм була зарахована технічна поразка. Карпатівці, самі того не очікуючи, здобувають найлегшу перемогу у цьогорічному розіграші чемпіонату.
       25 березня прийняти останні матчі турніру честь випала Міжріччю. У першому протистоянні на поле вийшли помірятися силами «Свіча» з Міжріччя та «Карпати» з Підбережа. Всього декілька хвилин знадобилося господарям, щоб проштовхнути м’яч у протилежні ворота. Та ось тут на всіх і очікувала несподіванка. Карпатівцям випадає нагода пробити штрафний. Воротар суперника не зміг як слід зафіксувати незручний удар, чим і скористався номінальний захисник підберезької команди. Рахунок рівний і вся ігрова перевага «Свічі» зведена нанівець. Звичайно, мало хто сподівався, що на цьому лік забитих м’ячів закінчиться. Господарі, дещо спантеличені пропущеним голом, з іще більшою настирністю почали атакувати, що і принесло їм у підсумку перемогу із рахунком 4:1.

У наступному матчі свій рівень гри продемонстрували команди ФК «Тисів» та ФК «Динамо» Гузіїв. Хлопці з гузієва не стали підстроюватися під більш іменитого суперника, взяли ініціативу на себе і перші ж повели у рахунку. Тисівчан такий хід подій аж ніяк не влаштовував, проте і в атаці у них нічого не клеїлось. Всього якоїсь хвилини-другої, не вистачило «Динамо», щоб піти на перерву у якості лідера. Нападник ФК «Тисів» виграє у боротьбі верхову подачу партнера, та несильним ударом, котрий все ж таки дезорієнтував голкіпера, просто закочує м’яч у сітку воріт. Рахунок нічийний і другий тайм можна розпочинати із чистої сторінки. «Динамо»  Гузіїв знову ж таки перехоплює ініціативу, та навчений допущеною помилкою вже не упускає свого. Фінальний свисток фіксує рахунок 1:3.
    Завершував турнір матч між командами ФК «Свіча» Міжріччя та ФК «Козаківка». Як і належить господарям, міжрічанці не дали суперникові жодних шансів на перемогу. Хоча це і була для них друга гра в день, поєдинок завершується із комфортним рахунком 4:1.

Підводячи підсумки проведеного чемпіонату Болехівщини з футболу сезону 2012 року команди-призери були нагороджені пам’ятними грамотами. Також індивідуальними відзнаками були нагороджені:
• Руслан Юрків (ФК «Карпати» Підбереж) – кращий воротар чемпіонату;
• Василь Настасяк (ФК «Свіча» Міжріччя) – кращий захисник чемпіонату;
• Василь Пасічник (ФК «Динамо» Гузіїв) – кращий бомбардир чемпіонату (6 м’ячів);
• Василь Цюцюра (ФК «Свіча» Міжріччя) – кращий гравець чемпіонату.

Турнір завершено, а разом із ним завершено і основний етап передсезонної підготовки наших команд до ігор районного чемпіонату, в яких щиро бажаємо їм яскравих перемог, хороших вражень та приємних несподіванок.

Переглядів: 914 | Додав: ryuk | Рейтинг: 5.0/1