Карпати(Болехів) заявка на сезон

Футбол Долинщини

Вхід на сайт
Афіша
Сільські ігри
с.Велика Тур'я
14 серпня 10-00 (неділя)


Кубок району
Півфінал. Матч-відповідь
19.08.2016 п'ятниця

Гузіїв - Тяпче (0:3)
Раків - В.Тур'я (3:2)

Чемпіонат району
Перша Ліга
16-тур 21.08.2016 неділя

Вигода - Тисів
Гошів - Міжріччя
Тяпче - Солуків
Велика Тур`я - Розточки
Белеїв - Яворів
Гузіїв - вихідний

Друга Ліга
15-тур 21.08.2016 неділя

- вихідний

ДЮФЛ
Чемпіонат U-18
1 тур 13 серпня (субота)
початок ?

Колос Городенківщини - Нафтовик
Карпати К - Карпати Б

Чемпіонат області
1 тур 14 серпня (неділя)
початок ?

Колос Городенківщини - Нафтовик
Карпати Б - Карпати К

Перша ліга
Команда І  О
1 ФК Тяпче 14  37
2 ФК Тисів 13  30
3 ФК Вигода(Вигода) 14  28
4 Свіча(Міжріччя) 13  21
5 Динамо(Гузіїв) 14  19
6 ФК Розточки 14  16
7 Фаворит(Солуків) 14  15
8 Колос(Белеїв) 12  14
9 Прикарпаття(Гошів) 14  12
10 Нафтовик(Яворів) 14  7
11 Рубань(Велика Тур'я) 12  6
Детальніше >>
Друга ліга
Команда І  О
1 Станківці(Станківці) 10
2 Велдіж(Шевченкове) 10
3 Сокіл(Тростянець) 7
4 Прикарпаття(Кропивник) 6
5 Свіча(Новошин) 6
6 Свіча(Княжолука) 4
7 Зоря(Надіїв) 2
8 ФК Витвиця(Витвиця) 0
9 Едельвейс(Раків) 0
Детальніше >>
Ми Вконтакті
Пошук
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всего ответов: 355
Статистика

Головна » 2015 » Квітень » 17 » Карпати(Болехів) заявка на сезон
10:24
Карпати(Болехів) заявка на сезон

Карпати(Болехів)

1. Іванків Роман Євгенович 02.03.1987
2. Івасів Микола Романович 10.12.1992
3. Богаткін Денис Сергійович 28.10.1992
4. Богаткін Назарій Сергійович 23.05.1995
5. Бута Василь Тарасович 11.01.1994
6. Вігак Роман Андрійович 08.07.1993
7. Демків Ярослав Михайлович 15.07.1985 - ФК Калуш
8. Дутчак Олег Іванович 24.06.1981 - Колос(Цінева)
9. Дяків Роман Володимирович 09.10.1992
10. Кладько Руслан Васильович 05.01.1976 - Головний тренер
11. Кузьо Руслан Олегович 18.10.1986
12. Курец Роман Миколайович 18.09.1993
13. Лесів Василь Дмитрович 11.02.1986
14. Лесів Микола Дмитрович 27.05.1993
15. Малендевич Роман Олександрович 23.07.1990
16. Маленевич Любомир Володимирович 08.05.1987
17. Романишин Михайло Мар'янович 24.07.1992
18. Халацький Сергій Ігорович 07.08.1991
19. Яценко Віталій Володимирович 12.03.1986 - Нафтовик(Долина)

Вибули: Гаврон Т., Лесів М., Мельник А., Паньків Ю., Швець І.

Карпати-юнаки(Болехів)

1. Бельмак Василь Васильович 04.01.1999
2. Бобик Денис Любомирович 19.04.2000
3. Гірний Дмитро Володимирович 17.03.1997
4. Долішний Микола Ігорович 03.11.1997
5. Дяк Віталій Миколайович 07.10.1998
6. Жмуд Вячеслав Вікторович 04.04.2000
7. Мізунський Роман Ярославович 19.03.1998
8. Мельник Володимир Валерійович 29.10.1999
9. Павлишин Андрій Миколайович 10.12.1999
10. Петрухін Ростислав Андрійович 19.03.1999
11. Ровенчак Олег Володимирович 20.06.1998
12. Романишин Дмитро Олександрович 02.11.2000
13. Турчак Ростислав Миронович 04.04.1997
14. Федорко Петро Богданович 10.07.1997
15. Филик Денис Степанович 11.06.1999
16. Цуперяк Василь Степанович 19.08.1998
17. Шкамат Василь Васильович 25.10.1998

Переглядів: 337 | Додав: ryuk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Правила чату
Хто онлайн
Міні-чат
+Міні-чат
0
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0