Кубкок чемпіонів міст і районів - 2013. Результати

Футбол Долинщини

Вхід на сайт
Афіша
Сільські ігри
с.Велика Тур'я
14 серпня 10-00 (неділя)


Кубок району
Півфінал. Матч-відповідь
19.08.2016 п'ятниця

Гузіїв - Тяпче (0:3)
Раків - В.Тур'я (3:2)

Чемпіонат району
Перша Ліга
16-тур 21.08.2016 неділя

Вигода - Тисів
Гошів - Міжріччя
Тяпче - Солуків
Велика Тур`я - Розточки
Белеїв - Яворів
Гузіїв - вихідний

Друга Ліга
15-тур 21.08.2016 неділя

- вихідний

ДЮФЛ
Чемпіонат U-18
1 тур 13 серпня (субота)
початок ?

Колос Городенківщини - Нафтовик
Карпати К - Карпати Б

Чемпіонат області
1 тур 14 серпня (неділя)
початок ?

Колос Городенківщини - Нафтовик
Карпати Б - Карпати К

Перша ліга
Команда І  О
1 ФК Тяпче 14  37
2 ФК Тисів 13  30
3 ФК Вигода(Вигода) 14  28
4 Свіча(Міжріччя) 13  21
5 Динамо(Гузіїв) 14  19
6 ФК Розточки 14  16
7 Фаворит(Солуків) 14  15
8 Колос(Белеїв) 12  14
9 Прикарпаття(Гошів) 14  12
10 Нафтовик(Яворів) 14  7
11 Рубань(Велика Тур'я) 12  6
Детальніше >>
Друга ліга
Команда І  О
1 Станківці(Станківці) 10
2 Велдіж(Шевченкове) 10
3 Сокіл(Тростянець) 7
4 Прикарпаття(Кропивник) 6
5 Свіча(Новошин) 6
6 Свіча(Княжолука) 4
7 Зоря(Надіїв) 2
8 ФК Витвиця(Витвиця) 0
9 Едельвейс(Раків) 0
Детальніше >>
Ми Вконтакті
Пошук
Наше опитування
Чемпіоном району в 2016 році стане?
Всего ответов: 59
Статистика

Головна » 2013 » Жовтень » 25 » Кубкок чемпіонів міст і районів - 2013. Результати
10:22
Кубкок чемпіонів міст і районів - 2013. Результати

ГРУПА "А"
1. "Прут" Видинів (Снятинський р-н) (стадіон с. Видинів)
2. ФК Прибилів (Тлумацький р-н) (стадіон с. Прибилів)
3. "Каменяр" Серафинці (Городенківський р-н) (стадіон с. Серафинці)
2 тур
27.10.2013 Прут Видинів - ФК Прибилів - 2:1
1 тур
30.10.2013 ФК Прибилів - Каменяр Серафинці

ГРУПА "Б"
1. "Нива" Гаврилівка (Надвірнянський р-н) (стадіон с. Гаврилівка)
2. "Спартак" Струпків (Коломийський р-н) (стадіон с. Струпків)
3. "Кремінь" Пістинь (Косівський р-н) (стадіон с. Пістинь)
1 тур
26.10.2013 Спартак Струпків - Кремінь Пістинь - 1:3
2 тур
27.10.2013 Нива Гаврилівка - Спартак Струпків - 1:0

ГРУПА "В"
1. "Збора-Інтернаціонал" (м. Калуш) (стадіон с. Збора Калуського р-ну)
2. "Сокіл" Підлісся (Тисменицький р-н) (стадіон с. Підлісся)
3. "Отрада" Глибівка (Богородчанський р-н) (стадіон с. Глибівка)
4. "Легіон" (м. Івано-Франківськ) (стадіон с. Майдан Тисменицького р-ну)
1 тур
26.10.2013 Сокіл Підлісся - Отрада Глибівка - 1:3
26.10.2013 ФК Збора-Інтернаціонал - Легіон Івано-Франківськ - 0:2
2 тур
27.10.2013 ФК Збора-Інтернаціонал - Сокіл Підлісся - 0:4
27.10.2013 Легіон Івано-Франківськ - Отрада Глибівка - 0:0

ГРУПА "Г"
1. ФК Долина (Долинський р-н)
2. ФК Перегінське (Рожнятівський р-н) (стадіон с. Перегінське)
3. "Свіча" Міжріччя (м. Болехів) (стадіон с. Міжріччя Болехівської міської ради)
4. ФК Станькова (Калуський р-н) (стадіон с. Станькова)
1 тур
26.10.2013 ФК Перегінське - Свіча Міжріччя - 3:1
30.10.2013 ФК Долина - ФК Станькова
2 тур
27.10.2013 ФК Станькова - Свіча Міжріччя - 3:0
06.11.2013 ФК Долина - ФК Перегінське

Переглядів: 501 | Додав: ryuk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Правила чату
Хто онлайн
Міні-чат
+Міні-чат
0
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0