Кубок чемпіонів районів

Футбол Долинщини

Вхід на сайт
Афіша
Сільські ігри
с.Велика Тур'я
14 серпня 10-00 (неділя)


Кубок району
Півфінал. Матч-відповідь
19.08.2016 п'ятниця

Гузіїв - Тяпче (0:3)
Раків - В.Тур'я (3:2)

Чемпіонат району
Перша Ліга
16-тур 21.08.2016 неділя

Вигода - Тисів
Гошів - Міжріччя
Тяпче - Солуків
Велика Тур`я - Розточки
Белеїв - Яворів
Гузіїв - вихідний

Друга Ліга
15-тур 21.08.2016 неділя

- вихідний

ДЮФЛ
Чемпіонат U-18
1 тур 13 серпня (субота)
початок ?

Колос Городенківщини - Нафтовик
Карпати К - Карпати Б

Чемпіонат області
1 тур 14 серпня (неділя)
початок ?

Колос Городенківщини - Нафтовик
Карпати Б - Карпати К

Перша ліга
Команда І  О
1 ФК Тяпче 14  37
2 ФК Тисів 13  30
3 ФК Вигода(Вигода) 14  28
4 Свіча(Міжріччя) 13  21
5 Динамо(Гузіїв) 14  19
6 ФК Розточки 14  16
7 Фаворит(Солуків) 14  15
8 Колос(Белеїв) 12  14
9 Прикарпаття(Гошів) 14  12
10 Нафтовик(Яворів) 14  7
11 Рубань(Велика Тур'я) 12  6
Детальніше >>
Друга ліга
Команда І  О
1 Станківці(Станківці) 10
2 Велдіж(Шевченкове) 10
3 Сокіл(Тростянець) 7
4 Прикарпаття(Кропивник) 6
5 Свіча(Новошин) 6
6 Свіча(Княжолука) 4
7 Зоря(Надіїв) 2
8 ФК Витвиця(Витвиця) 0
9 Едельвейс(Раків) 0
Детальніше >>
Ми Вконтакті
Пошук
Наше опитування
Чемпіоном району в 2016 році стане?
Всего ответов: 59
Статистика

Головна » 2011 » Жовтень » 23 » Кубок чемпіонів районів
23:10
Кубок чемпіонів районів
    Цими вихідними стартує кубок чемпіонів районів Івано-Франківської області. Наш район представлятиме цьогорічний чемпіон ФК Оболоня(Оболоня), команда виступатиме в групі А. До вашої уваги список груп та розклад матчів нашої команди:

Група «A»
1.    
ФК «Цінева» (Рожнятівський р-н)
2.    «Оболонь» Оболоня (Долинський р-н)
3.    ФК 
«Черче» Черче (Рогатинський р-н)
4.    ФК «Тужилів» Тужилів (Калуський р-н)

І-ше коло

І-й тур. 22.10. 2011 року (субота)
1.    15:00. «Оболонь» – ФК «Черче»  - 2:0
2.    15:00. 
ФК «Цінева»Рожнятівський р-н – ФК «Тужилів» - 0:1

ІІ-й тур. 23.10. 2011 року (неділя)
3.    15:00. ФК «Цінева»Рожнятівський р-н - «Оболонь» 1:0
4.    15:00. ФК «Тужилів» - ФК «Черче»  1:0         

ІІІ-й тур. 29.10. 2011 року (субота)
5.    15:00. ФК «Черче» - 
ФК «Цінева»Рожнятівський р-н 
6.    15:00. «Оболонь» - ФК «Тужилів»

ІІ-ге коло

ІV-й тур. 30.10. 2011 року (неділя)
7.    15:00. ФК «Черче» - «Оболонь» 
8.    15:00. ФК «Тужилів» - 
ФК «Цінева»Рожнятівський р-н

V-й тур. 05.11. 2011 року (субота)
9.    15:00. «Оболонь» - 
ФК «Цінева»Рожнятівський р-н
10.    15:00. ФК «Черче» - ФК «Тужилів»

VІ-й тур. 06.11. 2011 року (неділя)
11.    15:00. 
ФК «Цінева»Рожнятівський р-н - ФК «Черче»
12.    15:00. ФК «Тужилів» - «Оболонь» 

 № Команда І В Н П ЗМ ПМ О
 1 Тужилів 2 2 0 0 2 0 6
 2 Цінева 2 1 0 1 1 1 3
 3 Оболонь 2 1 0 1 2 1 3
 4 Черче 2 0 0 2 0 3 0


Група «B»
1.    «Сокіл» Павлівка (Тисменицький р-н)
2.    «Касова» Бовшів(Галицький р-н)
3.    ФК «Перерісль» Пересісль (Надвірнянський р-н)

Група «C»
1.    ФК «Прибилів» (Тлумацький р-н)
2.    «Чайка» Вільхівці (Городенківський р-н)
3.    ФК «Дзвиняч» Дзвиняч (Богородчанський р-н)

Група «D»
1.    «Митарь» Верховина (Верховинський р-н)
2.     «Прут» Видинів (Снятинський р-н)
3.     «Спартак» Струпків (Коломийський р-н)
4.     «Кремінь» Пістинь (Косівський р-н)

Джерело: west-football.org.ua
Переглядів: 728 | Додав: ryuk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Правила чату
Хто онлайн
Міні-чат
+Міні-чат
0
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0