Головна » 2015 » Квітень » 7 » Кубок Підгір'я
«Оскар» Підгір’я – «Карпати» Болехів (стадіон с.Підгір’я) - 4:0.

«Колос» Братківці – «Карпати» Брошнів (стадіон с.Братківці) - 0:3

5 – 8 місця 16-30 стадіон в "Старій Долині"
«Нафтовик» Долина – «Галичина» Івано-Франківськ 4:4 по пен. 2:4
Голи:Лаврінок В. - 2, Паньків І., Медвідь Б.
Нафтовик: Димид С, Гошовський М, Громоляк А, Сосєнков О, Пастух І, Медвідь Б, Шатковський О, Видрак В, Лаврінок В, Паньків І, Гутник Б
В другому таймі на заміну вийшли: Шиян Р, Жмуркевич А, Винник Д, Ференц Ю.

Поєдинок відбувся на стадіоні в старій частині м.Долина. Матч розпочався з атак господарів, проте першими відзначились гості. Після двох не вдалих виходів віч-на-віч долинян, гості провели свою атаку правим флангом і банальна подача завершилась точним ударом головою нападника. Досить швидко Нафтовик відігрався, Гутник накрутив двох в штрафній і прострілив вздовж воріт, а Паньків Іван заніс м'яч у ворота. Наприкінці першого тайму Галичина зробила вагому заявку на перемогу забивши двічі. Спочатку реалізували вихід один на один, а вже через кілька хвилин скористались грубою помилкою центрального захисника, який втратив м'яч перебуваючи найближче до своїх воріт. Могли гості зробити другий тайм формальністю, проте неймовірний сейв здійснив Димид Святослав, тим самим залишив свою команду в грі. На останній хвилині першого тайму голкіпер гостей подарував чудовий шанс Нафтовику, зловивши круглого за межами штрафного майданчик. Лаврінок Василь виконав штрафний без шансів для воротаря, 2-3 такий підсумок першого тайму.

У другому таймі головний тренер Нафтовика Гошовський Р, зробив кілька замін та перестановок, команда першу половину повністю програла центр поля. Винник Д. змінив Видрака В., а Жмуркевич А - Шатковського. Також відбулась заміна воротаря, Шиян Р. змінив Димида С. До середини другого тайму гра переважно відбувалась на половині господарів. Контратаки явно не вдавались долинянам. Після затяжної атаки і подачі в штрафну на виході кулаком зіграв Шиян Роман, проте першим на підбиранні був гравець Галични, який в дотик віддав пас на партнера і який також в один дотик перекинув Романа, який не встиг повернутись і м'яч залетів у ворота 2-4. Такий рахунок заспокоїв гостей та змусив проснутись господарів. Нафтовик почав частіше та більшими силами атакувати. Це принесло результат. Гутник заробив на куті штрафного майданчика стандарт. Лаврінок Василь виконав подачу-удар і забив. Допоміг невеликий рикошет, якого не чекав голкіпер. І знову на останній хвилині забиває Нафтовик. Пас за спину захисникам і Медвідь Богдан реалізував вихід віч-на-віч 4:4. За регламентом команди одразу пробивали одинадцятиметрові. Воротар Галични двічі відбив пенальті, що дозволило його команді перемогти 4:2

Переглядів: 272 | Додав: ryuk | Рейтинг: 5.0/1