Кубок Підгір'я-2015. Результати 1 та 2 турів

Футбол Долинщини

Вхід на сайт
Афіша
Сільські ігри
с.Велика Тур'я
14 серпня 10-00 (неділя)


Кубок району
Півфінал. Матч-відповідь
19.08.2016 п'ятниця

Гузіїв - Тяпче (0:3)
Раків - В.Тур'я (3:2)

Чемпіонат району
Перша Ліга
16-тур 21.08.2016 неділя

Вигода - Тисів
Гошів - Міжріччя
Тяпче - Солуків
Велика Тур`я - Розточки
Белеїв - Яворів
Гузіїв - вихідний

Друга Ліга
15-тур 21.08.2016 неділя

- вихідний

ДЮФЛ
Чемпіонат U-18
1 тур 13 серпня (субота)
початок ?

Колос Городенківщини - Нафтовик
Карпати К - Карпати Б

Чемпіонат області
1 тур 14 серпня (неділя)
початок ?

Колос Городенківщини - Нафтовик
Карпати Б - Карпати К

Перша ліга
Команда І  О
1 ФК Тяпче 14  37
2 ФК Тисів 13  30
3 ФК Вигода(Вигода) 14  28
4 Свіча(Міжріччя) 13  21
5 Динамо(Гузіїв) 14  19
6 ФК Розточки 14  16
7 Фаворит(Солуків) 14  15
8 Колос(Белеїв) 12  14
9 Прикарпаття(Гошів) 14  12
10 Нафтовик(Яворів) 14  7
11 Рубань(Велика Тур'я) 12  6
Детальніше >>
Друга ліга
Команда І  О
1 Станківці(Станківці) 10
2 Велдіж(Шевченкове) 10
3 Сокіл(Тростянець) 7
4 Прикарпаття(Кропивник) 6
5 Свіча(Новошин) 6
6 Свіча(Княжолука) 4
7 Зоря(Надіїв) 2
8 ФК Витвиця(Витвиця) 0
9 Едельвейс(Раків) 0
Детальніше >>
Ми Вконтакті
Пошук
Наше опитування
Чемпіоном району в 2016 році стане?
Всего ответов: 59
Статистика

Головна » 2015 » Березень » 18 » Кубок Підгір'я-2015. Результати 1 та 2 турів
18:28
Кубок Підгір'я-2015. Результати 1 та 2 турів
Група «А»
1. «Нафтовик» Долина
2. «Карпати» Брошнів-Осада
3. ФК «Калуш» Калуш
4. «Карпати» Болехів

І-й тур
21.03. 2015 року - субота
1. 13:00 «Нафтовик» - «Карпати» Брошнів-Осада (стадіон «Карпати» Болехів) 1:4
2. 15:00 «Карпати» Болехів- ФК «Калуш» (стадіон «Карпати» Болехів) 4:0
ІІ-й тур
22.03. 2015 року - неділя
3. 13:00 «Карпати» Брошнів-Осада - «Карпати» Болехів (стадіон с. Вістова) 1:1
4. 15:00 ФК «Калуш» - «Нафтовик» (стадіон с. Вістова) 3:0
ІІІ-й тур
28.03. 2015 року – субота
5. 13:00 «Нафтовик» - «Карпати» Болехів (стадіон «Карпати» Брошнів-Осада)
6. 15:00 «Карпати» Брошнів-Осада – ФК «Калуш» (стадіон «Карпати» Брошнів-Осада)

Група «Б»
1. «Колос» Братківці
2. «Галичина» Івано-Франківськ
3. «Оскар» Підгір’я
4. «Ніка-Івано-Франківськ» Івано-Франківськ

І-й тур
21.03. 2015 року - субота
1. 13:00 «Колос» - «Галичина» (стадіон с. Саджава) 1:0
2. 15:00 «Оскар» - «Ніка-Івано-Франківськ» (стадіон с. Саджава) 2:1
ІІ-й тур
22.03. 2015 року - неділя
3. 13:00 «Галичина» - «Ніка-Івано-Франківськ» (стадіон ім. І. Краснецького, с. Братківці) 2:1
4. 15:00 «Колос» - «Оскар» (стадіон ім. І. Краснецького, с. Братківці) 0:5
ІІІ-й тур
28.03. 2015 року – субота
5. 13:00 «Колос» - «Ніка-Івано-Франківськ»
(стадіон ім. І. Краснецького, с. Братківці або стадіон с. Саджава)
6. 15:00 «Оскар» – «Галичина»
(стадіон ім. І. Краснецького, с. Братківці або стадіон с. Саджава)

29.03. 2015 року – неділя
Півфінальні ігри (1-4 місце)
Півфінальні ігри (5-8 місце)

04.04. 2015 року - субота
Матч за 5-6 місце
Матч за 7-8 місце
Матч за 3-4 місце
ФІНАЛЬНИЙ МАТЧ
Переглядів: 331 | Додав: ryuk | Рейтинг: 3.5/2
Всього коментарів: 0
avatar
Правила чату
Хто онлайн
Міні-чат
+Міні-чат
0
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0