Кубок "Пролісок 2014". Анонс

Футбол Долинщини

Вхід на сайт
Афіша
Сільські ігри
с.Велика Тур'я
14 серпня 10-00 (неділя)


Кубок району
Півфінал. Матч-відповідь
19.08.2016 п'ятниця

Гузіїв - Тяпче (0:3)
Раків - В.Тур'я (3:2)

Чемпіонат району
Перша Ліга
16-тур 21.08.2016 неділя

Вигода - Тисів
Гошів - Міжріччя
Тяпче - Солуків
Велика Тур`я - Розточки
Белеїв - Яворів
Гузіїв - вихідний

Друга Ліга
15-тур 21.08.2016 неділя

- вихідний

ДЮФЛ
Чемпіонат U-18
1 тур 13 серпня (субота)
початок ?

Колос Городенківщини - Нафтовик
Карпати К - Карпати Б

Чемпіонат області
1 тур 14 серпня (неділя)
початок ?

Колос Городенківщини - Нафтовик
Карпати Б - Карпати К

Перша ліга
Команда І  О
1 ФК Тяпче 14  37
2 ФК Тисів 13  30
3 ФК Вигода(Вигода) 14  28
4 Свіча(Міжріччя) 13  21
5 Динамо(Гузіїв) 14  19
6 ФК Розточки 14  16
7 Фаворит(Солуків) 14  15
8 Колос(Белеїв) 12  14
9 Прикарпаття(Гошів) 14  12
10 Нафтовик(Яворів) 14  7
11 Рубань(Велика Тур'я) 12  6
Детальніше >>
Друга ліга
Команда І  О
1 Станківці(Станківці) 10
2 Велдіж(Шевченкове) 10
3 Сокіл(Тростянець) 7
4 Прикарпаття(Кропивник) 6
5 Свіча(Новошин) 6
6 Свіча(Княжолука) 4
7 Зоря(Надіїв) 2
8 ФК Витвиця(Витвиця) 0
9 Едельвейс(Раків) 0
Детальніше >>
Ми Вконтакті
Пошук
Наше опитування
Чемпіоном району в 2016 році стане?
Всего ответов: 59
Статистика

Головна » 2014 » Березень » 25 » Кубок "Пролісок 2014". Анонс
15:12
Кубок "Пролісок 2014". Анонс

В кубку візьмуть участь 16 команд, які росподілені на 4 групи. Кубок розділено на два етапи, груповий та плей-оф. Груповий етап пройде по круговій системі 30 березня в неділю, а плей-оф відбудеться 6 квітня в старій частині м.Долина (стадіон в "Старій Долині"). Матч триватиме 30 хв. (тайм віповідно 15хв.).

Усі учасники кубка повинні здати заявки (скачати тут) команд до 29 березня 2014 року.

До вашої уваги розклад матчів:

ГРУПОВИЙ ЕТАП 30.03.2014

Група 1/cтадіон "Вигода"
1. Прикарпаття(Гошів)
2. Горянка(Старий Мізунь)
3. Свіча(Княжолука)
4. ФК Підліски(Підліски)

Матчі:
1. Горянка(Старий Мізунь) - Прикарпаття(Гошів) 13-00
2. Свіча(Княжолука) - ФК Підліски(Підліски)
3. Горянка(Старий Мізунь) - ФК Підліски(Підліски)
4. Свіча(Княжолука) - Прикарпаття(Гошів)
5. Горянка(Старий Мізунь) - Свіча(Княжолука)
6. Прикарпаття(Гошів) - ФК Підліски(Підліски)

Група 2/cтадіон "Стара Долина"
1. Нафтовик(Яворів)
2. Одиниця(Оболоня)
3. Скала(Мала Тур'я)
4. Динамо (Гузіїв)

Матчі:
1. Динамо (Гузіїв) - Одиниця (Оболоня) 13-00
2. Нафтовик(Яворів) - Скала(Мала Тур'я)
3. Нафтовик(Яворів) - Динамо (Гузіїв)
4. Одиниця(Оболоня) - Скала(Мала Тур'я)
5. Динамо (Гузіїв) - Скала (Мала Тур'я)
6. Одиниця (Оболоня) - Нафтовик (Яворів)

Група 3/стадіон "Белеїв"
1. Рубань(Велика Тур'я)
2. Колос(Белеїв)
3. Юність(Слобода-Долинська)
4. ФК Тростянець(Тростянець)

Матчі:
1. Юність(Слобода-Долинська) - Рубань(Велика Тур'я) 13-00
2. Колос(Белеїв) - ФК Тростянець(Тростянець)
3. Юність(Слобода-Долинська) - ФК Тростянець(Тростянець)
4. Рубань(Велика Тур'я) - Колос(Белеїв)
5. Юність(Слобода-Долинська) - Колос(Белеїв)
6. Рубань(Велика Тур'я) - ФК Тростянець(Тростянець)

Група 4/стадіон "Тяпче"
1. Свіча(Тяпче)
2. ТФК(Тяпче)
3. Карпати(Підбереж)
4. ФК Станківці(Станківці)

Матчі:
1. ТФК(Тяпче) - ФК Станківці(Станківці) 13-00
2. Свіча(Тяпче) - Карпати(Підбереж)
3. ТФК(Тяпче) - Свіча(Тяпче)
4. Карпати(Підбереж) - ФК Станківці(Станківці)
5. ТФК(Тяпче) - Карпати(Підбереж)
6. Свіча(Тяпче) - ФК Станківці(Станківці)

ПЛЕЙ-ОФ 06.04.2014. Жеребкування відбудеться 1 квітня.

Переглядів: 343 | Додав: ryuk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Правила чату
Хто онлайн
Міні-чат
+Міні-чат
0
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0