Кубок "Пролісок 2014". Результати

Футбол Долинщини

Вхід на сайт
Афіша
Сільські ігри
с.Велика Тур'я
14 серпня 10-00 (неділя)


Кубок району
Півфінал. Матч-відповідь
19.08.2016 п'ятниця

Гузіїв - Тяпче (0:3)
Раків - В.Тур'я (3:2)

Чемпіонат району
Перша Ліга
16-тур 21.08.2016 неділя

Вигода - Тисів
Гошів - Міжріччя
Тяпче - Солуків
Велика Тур`я - Розточки
Белеїв - Яворів
Гузіїв - вихідний

Друга Ліга
15-тур 21.08.2016 неділя

- вихідний

ДЮФЛ
Чемпіонат U-18
1 тур 13 серпня (субота)
початок ?

Колос Городенківщини - Нафтовик
Карпати К - Карпати Б

Чемпіонат області
1 тур 14 серпня (неділя)
початок ?

Колос Городенківщини - Нафтовик
Карпати Б - Карпати К

Перша ліга
Команда І  О
1 ФК Тяпче 14  37
2 ФК Тисів 13  30
3 ФК Вигода(Вигода) 14  28
4 Свіча(Міжріччя) 13  21
5 Динамо(Гузіїв) 14  19
6 ФК Розточки 14  16
7 Фаворит(Солуків) 14  15
8 Колос(Белеїв) 12  14
9 Прикарпаття(Гошів) 14  12
10 Нафтовик(Яворів) 14  7
11 Рубань(Велика Тур'я) 12  6
Детальніше >>
Друга ліга
Команда І  О
1 Станківці(Станківці) 10
2 Велдіж(Шевченкове) 10
3 Сокіл(Тростянець) 7
4 Прикарпаття(Кропивник) 6
5 Свіча(Новошин) 6
6 Свіча(Княжолука) 4
7 Зоря(Надіїв) 2
8 ФК Витвиця(Витвиця) 0
9 Едельвейс(Раків) 0
Детальніше >>
Ми Вконтакті
Пошук
Наше опитування
Чемпіоном району в 2016 році стане?
Всего ответов: 59
Статистика

Головна » 2014 » Березень » 30 » Кубок "Пролісок 2014". Результати
20:25
Кубок "Пролісок 2014". Результати
Плей-оф відбудеться 6 квітня в старій частині м.Долина (стадіон в "Старій Долині"). Жеребкування відбудеться 1 квітня. Пари визначатимуться за сліпим жеребом, тобто між собою можуть зустрітись навіть команди з однієї групи чи переможці груп. Матч триватиме 30 хв. (тайм віповідно 15хв.).
ГРУПОВИЙ ЕТАП 30.03.2014
Група 1/cтадіон "Вигода"
1. Горянка(Старий Мізунь) 2 0 1 5/2 6
2. Свіча(Княжолука) 2 0 1 7/5 6
3. Прикарпаття(Гошів) 2 0 1 5/3 6
4. ФК Підліски(Підліски) 0 0 3 1/8 0

Матчі:
1. Горянка(Старий Мізунь) - Прикарпаття(Гошів) 0:1
2. Свіча(Княжолука) - ФК Підліски(Підліски) 3:1
3. Горянка(Старий Мізунь) - ФК Підліски(Підліски) 2:0
4. Свіча(Княжолука) - Прикарпаття(Гошів) 3:1
5. Горянка(Старий Мізунь) - Свіча(Княжолука) 3:1
6. Прикарпаття(Гошів) - ФК Підліски(Підліски) 3:0

Група 2/cтадіон "Стара Долина"
1. Нафтовик(Яворів) 1 2 0 1/0 5
2. Одиниця(Оболоня) 1 2 0 1/0 5
3. Скала(Мала Тур'я) 1 1 1 3/1 4
4. Динамо (Гузіїв) 0 1 2 0/4 1

Матчі:
1. Динамо (Гузіїв) - Одиниця (Оболоня) 0:0
2. Нафтовик(Яворів) - Скала(Мала Тур'я) 0:0
3. Нафтовик(Яворів) - Динамо (Гузіїв) 1:0
4. Одиниця(Оболоня) - Скала(Мала Тур'я) 1:0
5. Динамо (Гузіїв) - Скала (Мала Тур'я) 0:3
6. Одиниця (Оболоня) - Нафтовик (Яворів) 0:0

Група 3/стадіон "Белеїв"
1. Колос(Белеїв) 2 0 1 ?/? 6
2. ФК Розточки(Розточки) 3 0 0 4/0 9
3. Рубань(Велика Тур'я) 0 1 2 2/5 1
4. ФК Тростянець(Тростянець) 0 1 2 ?/? 1br>
Матчі:
1. ФК Розточки(Розточки) - Рубань(Велика Тур'я) 1:0
2. Колос(Белеїв) - ФК Тростянець(Тростянець)
3. ФК Розточки(Розточки) - ФК Тростянець(Тростянець) 1:0 4. Рубань(Велика Тур'я) - Колос(Белеїв) 1:3
5. ФК Розточки(Розточки) - Колос(Белеїв) 2:0 6. Рубань(Велика Тур'я) - ФК Тростянець(Тростянець) 1:1

Група 4/стадіон "Тяпче"
1. ТФК(Тяпче)2 1 0 7/0 7
2. Свіча(Тяпче) 2 1 0 2/0 7
3. ФК Станківці(Станківці)1 0 2 3/2 3
4. Карпати(Підбереж)0 0 3 0/10 0

Матчі:
1. ТФК(Тяпче) - ФК Станківці(Станківці) 1:0
2. Свіча(Тяпче) - Карпати(Підбереж) 1:0
3. ТФК(Тяпче) - Свіча(Тяпче) 0:0
4. Карпати(Підбереж) - ФК Станківці(Станківці) 0:3
5. ТФК(Тяпче) - Карпати(Підбереж) 6:0
6. Свіча(Тяпче) - ФК Станківці(Станківці) 1:0

Переглядів: 444 | Додав: ryuk | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 1
avatar
1
Не знаю всіхр результатів, але знаю що вийшли
Група 1 : Горянка(Старий Мізунь), Свіча(Княжолука)
Група 2: Нафтовик(Яворів), Одиниця(Оболоня)
Група 3: Колос(Белеїв)
Група 4:ТФК, Свіча(Тяпче)
avatar
Правила чату
Хто онлайн
Міні-чат
+Міні-чат
0
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0