Нафтовик(Долина) оновлена заявка

Футбол Долинщини

Вхід на сайт
Афіша
Сільські ігри
с.Велика Тур'я
14 серпня 10-00 (неділя)


Кубок району
Півфінал. Матч-відповідь
19.08.2016 п'ятниця

Гузіїв - Тяпче (0:3)
Раків - В.Тур'я (3:2)

Чемпіонат району
Перша Ліга
16-тур 21.08.2016 неділя

Вигода - Тисів
Гошів - Міжріччя
Тяпче - Солуків
Велика Тур`я - Розточки
Белеїв - Яворів
Гузіїв - вихідний

Друга Ліга
15-тур 21.08.2016 неділя

- вихідний

ДЮФЛ
Чемпіонат U-18
1 тур 13 серпня (субота)
початок ?

Колос Городенківщини - Нафтовик
Карпати К - Карпати Б

Чемпіонат області
1 тур 14 серпня (неділя)
початок ?

Колос Городенківщини - Нафтовик
Карпати Б - Карпати К

Перша ліга
Команда І  О
1 ФК Тяпче 14  37
2 ФК Тисів 13  30
3 ФК Вигода(Вигода) 14  28
4 Свіча(Міжріччя) 13  21
5 Динамо(Гузіїв) 14  19
6 ФК Розточки 14  16
7 Фаворит(Солуків) 14  15
8 Колос(Белеїв) 12  14
9 Прикарпаття(Гошів) 14  12
10 Нафтовик(Яворів) 14  7
11 Рубань(Велика Тур'я) 12  6
Детальніше >>
Друга ліга
Команда І  О
1 Станківці(Станківці) 10
2 Велдіж(Шевченкове) 10
3 Сокіл(Тростянець) 7
4 Прикарпаття(Кропивник) 6
5 Свіча(Новошин) 6
6 Свіча(Княжолука) 4
7 Зоря(Надіїв) 2
8 ФК Витвиця(Витвиця) 0
9 Едельвейс(Раків) 0
Детальніше >>
Ми Вконтакті
Пошук
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всего ответов: 355
Статистика

Головна » 2015 » Квітень » 16 » Нафтовик(Долина) оновлена заявка
10:03
Нафтовик(Долина) оновлена заявка

Нафтовик(Долина)

1. Івахнюк Віталій (1995) – “Карпати” Болехів
2. Видрак Василь (1994) – без команди
3. Гошовський Михайло (1990) – ФК “Вільхівка”
4. Гошовський Роман (1971) – Головний тренер
5. Грицак Ігор (1987)
6. Громоляк Андрій (1989) – “Карпати” Брошнів-Осада
7. Димид Святослав (1988) – “Карпати” Брошнів-Осада
8. Лаврінок Василь (1990) – “Колос” Цінева
9. Локатир Олег (1996) – “Карпати”-юн. Брошнів-Осада
10. Медвідь Богдан (1992)
11. Пукаляк Іван (1996)
12. Паньків Іван (1992) – “Карпати” Болехів
13. Смоляр Олександр (1996) – “Карпати”-юн. Брошнів-Осада
14. Сосєнков Олег (1988)
15. Ференц Юрій (1995)
16. Шатковський Олег (1984)
17. Шиян Роман (1996) – “Карпати”-юн. Болехів
18. Ярич Назарій (1990) – ФК “Тяпче”

Дозаявлено: Гутник Богдан - ФК "Яблунів"

Вибули: Білогубка Ю., Бобко, Дербах, Жмуркевич, Кащій (“Карпати” Б-О), Кліщ, Коржук, Петрик М., Трушко В., Яценко.

Нафтовик-юнаки(Долина)

1. Бабінчук Михайло Ігорович 21.06.1998
2. Василишин Мар'ян Васильович 18.09.1997
3. Василишин Руслан Васильович 18.09.1997
4. Витвицький Орест Мирославович 29.01.2000
5. Гірний Роман Романович 06.06.1998
6. Голубка Дмитро Ярославович 01.11.1999
7. Горфиняк Юрій Ігорович 04.03.1998
8. Гошовський Тимур Романович 16.09.1999
9. Копистянський Андрій Миколайович 14.08.1997
10. Мацьків Дмитро Михайлович 07.11.1998
11. Пастух Іван Русланович 18.03.1998
12. Пеляк Владислав Андрійович 29.11.1998
13. Присяжнюк Богдан Миколайович 23.03.2000
14. Рудий Сергій Сергійович 03.06.1998
15. Скрипник Олесь Ігорович 08.06.2000
16. Тишківський Василь Володимирович 26.04.1997
17. Тишківський Назарій Володимирович 23.03.2000
18. Томас Ярослав Володимирович 31.05.1997
19. Хромишин Роман Зеновійович 23.08.1999
20. Юринець Юрій Борисович 24.04.1997
21. Яковлев Віталій Володимирович 14.02.1997

Дозаявлено: Петрик Євген 13.05.1997 Скала U-17(Моршин)

Переглядів: 372 | Додав: ryuk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Правила чату
Хто онлайн
Міні-чат
+Міні-чат
0
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0