Лаврінок Василь, 79 (3:2)

“Нафтовик” (Долина): 88.Димид Святослав; 2.Демків Ярослав (6.Яценко Віталій, 46); 3.Гошовський Роман; 4.Громоляк Андрій; 5.Драган Андрій; 7.Грицак Ігор (9.Лаврінок Василь, 46); 8.Романишин Ростислав (14.Романишин Олександр, 87); 10.Гутник Богдан (15.Петрушка Олег, 83); 11.Шатковський Олег (13.Гошовський Михайло, 67); 14.Олійник Василь; 16.Данів Назар

“Галичина-Вапно” (Галич): Андрій Вандзіляк; Ігор Щепанський; Роман Малендевич (Тарас Фітковський, 75); Володимир Басюк; Ярослав Деренюк; Ігор Семчій (Ігор Свиридов, 87); Юрій Вовчук; Ярослав Вовчук; Вадим Гуменюк; Ігор Цимбалістий; Тарас Воробець

Попередження: Юрій Вовчук, 23; Ярослав Деренюк, 70; Гошовський Роман, 75

Стартовий склад тренер “Нафтовика” Степан Штень виставив той самий, що й здобув перемогу над “Тепловиком”. Проте результат першого тайму для долинян був зовсім протилежний ніж з франківчанами. З перших хвилин гри галичани грали активніше і цілком закономірно відкрили рахунок на 21-й хвилині. Атака правим флангом закінчилась прострілом вздовж воріт “Нафтовика” і на дальній штанзі Ярослав Вовчук передачу замкнув, 0:1. За кілька хвилин “Нафтовик” мав можливість відігратись, проте Богдан Гутник знаходячись без опіки в карному майданчику гостей пробив вище воріт. Це був єдиний небезпечний момент створений “Нафтовиком”. “Галичина” ж ще раз покарала долинян, на 38-й хвилині стрімка контратака гостей завершилась виходим 3 в 2, на вістрі якої опинився Ігор Цимбалістий… удар з лінії карного майданчика, і рахунок стає 0:2.
На другий тайм гості вийшли занадто розслаблені, очевидно вони в думках вже здобули перемогу – за що і були зразково покарані. В перерві долиняни проводять дві заміни, ключова з них – це вихід Василя Лаврінка. На 54-й хвилині з передачі Лаврінка скорочує рахунок в матчі Назар Данів, 1:2. До 70-ї хвилини “нафтовики” мали кілька нагод щоб зрівняти рахунок, в одному з моментів ледь не відбувся курйозний автогол. І от на 74-й хвилині знову після пасу Василя Лаврінка забиває Назар Данів, 2:2. Минає ще 5-ть хвилин і вже сам Лаврінок, після помилки захисників виходить один на один з воротарем і виводить “Нафтовик” вперед, 3:2. Тільки після цього гості спробували врятувати гру, проте могли пропустити ще раз – той же Василь Лаврінок не скористався ще одидним виходом сам-на-сам з воротарем. Вольовова перемога “Нафтовика”!

Джерело: офіційний сайт Нафтовика (Долина)
Переглядів: 629 | Додав: sektant | Рейтинг: 5.0/2