Футбол Долинщини

Вхід на сайт
Афіша
Сільські ігри
с.Велика Тур'я
14 серпня 10-00 (неділя)


Кубок району
Півфінал. Матч-відповідь
19.08.2016 п'ятниця

Гузіїв - Тяпче (0:3)
Раків - В.Тур'я (3:2)

Чемпіонат району
Перша Ліга
16-тур 21.08.2016 неділя

Вигода - Тисів
Гошів - Міжріччя
Тяпче - Солуків
Велика Тур`я - Розточки
Белеїв - Яворів
Гузіїв - вихідний

Друга Ліга
15-тур 21.08.2016 неділя

- вихідний

ДЮФЛ
Чемпіонат U-18
1 тур 13 серпня (субота)
початок ?

Колос Городенківщини - Нафтовик
Карпати К - Карпати Б

Чемпіонат області
1 тур 14 серпня (неділя)
початок ?

Колос Городенківщини - Нафтовик
Карпати Б - Карпати К

Перша ліга
Команда І  О
1 ФК Тяпче 14  37
2 ФК Тисів 13  30
3 ФК Вигода(Вигода) 14  28
4 Свіча(Міжріччя) 13  21
5 Динамо(Гузіїв) 14  19
6 ФК Розточки 14  16
7 Фаворит(Солуків) 14  15
8 Колос(Белеїв) 12  14
9 Прикарпаття(Гошів) 14  12
10 Нафтовик(Яворів) 14  7
11 Рубань(Велика Тур'я) 12  6
Детальніше >>
Друга ліга
Команда І  О
1 Станківці(Станківці) 10
2 Велдіж(Шевченкове) 10
3 Сокіл(Тростянець) 7
4 Прикарпаття(Кропивник) 6
5 Свіча(Новошин) 6
6 Свіча(Княжолука) 4
7 Зоря(Надіїв) 2
8 ФК Витвиця(Витвиця) 0
9 Едельвейс(Раків) 0
Детальніше >>
Ми Вконтакті
Пошук
Наше опитування
Чемпіоном району в 2016 році стане?
Всего ответов: 71
Статистика

Головна » 2015 » Квітень » 7 » Оголошення!
11:05
Оголошення!

Порядок оформлення заявочної документації

Футболіст, який бажає брати участь у змаган¬нях ДРФФ як футболіст-аматор, повинен бути зареєстрований та заявлений ДРФФ.

Тільки зареєстровані та заявлені через Єдину базу даних ФФУ футболісти можуть приймати участь у чемпіонаті, першості, розіграшу Кубку та Суперкубку області з футболу сезону 2015 року.

Реєстрація футболіста полягає у видачі "Паспорта футболіста".

Оформлення заявочної документації здійснює Димид С. Р. голова з проведення змагань ДРФФ.

Керівники футбольних клубів (команд), які будуть приймати участь в чемпіонаті, першості, розіграші Кубку та Суперкубку району з футболу зобов’язані представити в Комітет з проведення змагань ДРФФ наступні документи:

• заявочний лист в одному примірнику у друкованому вигляді (встановленого зразка), завірений підписом керівника та печаткою футбольного клубу або керівника підприємства чи установи, яку представляє команда, підписом лікаря (підпис та печатка лікаря обов’язкові). Заявочний лист повинен бути електронний варіант на носії;

• оригінал або завірена власноручно футболістом з підтвердженням згоди реєстрації за даний футбольний клуб (команду) копія першої сторінки (залишається в ІФФФ) громадянського паспорту на кожного гравця дорослої команди;

• 1 (одна) фотокартка (розмір 3,5 см. х 4,5 см.) на кожного гравця юнацької, дорослої команди згідно з заявочним листом у форматі .jpeg на електронному носії;

• для юнаків, яким є 16-ть років необхідно представити оригінал та копію першої сторінки (залишається в ІФФФ) громадянського паспорту;

• для юнаків, яким ще не має 16-ти років необхідно представити оригінал та копію (залишається в ІФФФ) свідоцтва про народження та документ з фотокарткою, який засвідчує особу (обов’язково), що залишається в ІФФФ;

• кольорову фотокартку футбольного клубу (команди), розмір 20 см. х 30 см. до 31.05.2015 року;

• юридичну, поштову, електронну адресу та контактні номери телефонів і факсів футбольного клубу (команди) та стадіону;

Оформлення заявочних документів футбольних клубів (команд) перед сезоном 2015 року проводиться до 21.04.2015. Гравці, заявочна документація яких не відповідає вищевказаним вимогам, до участі у змаганнях не допускаються.

Команди, які не виконуватимуть вищевказані вимоги у повному обсязі, до заявки допускатися не будуть.

Відповідальність за невірні дані в заявочних листах несуть керівники футбольних клубів (команд) та тренери, які підписали та завірили заявочні документи.

При проведенні чемпіонату, першості, розіграшу Кубку та Суперкубку району з футболу сезону 2015 року встановлені реєстраційні періоди для змагань аматорського футболу:

• 1 заявковий період: 01 березня – 20 травня 2015 року;

• Дозаявковий період для випускників ДЮФЗ, зареєстрованих у Єдиній базі ФФУ: 08 червня – 15 червня 2015 року;

• 2 заявковий період: 15 липня – 31 серпня 2015 року.

В інші строки заявка та переходи футболістів не дозволяється.

У разі змін трансферних періодів згідно рішення Комітету з питань статусу та трансферів футболістів ФФУ рішення про їх затвердження приймає Виконавчий комітет або Президія ІФФФ.

У період з 1 липня поточного року по 30 червня наступного року футболіст може бути зареєстрований щонайбільше у трьох клубах. Протягом цього періоду футболіст має право виступати в офіційних змаганнях тільки за два клуби.

Футболіст має право на перехід до іншого клубу, який знаходиться на території України. Перехід футболіста можливий у випадку подання ним особистої письмової заяви про таке бажання до ДРФФ та керівництва попереднього клубу.

Заявка на участь у змаганнях футболістів, які не мають громадянства України, дозволяється за наявності міжнародного трансферного сертифікату.

Заявка на участь у змаганнях футболістів – громадян України, які були зареєстровані в клубах інших країн, дозволяється за наявності міжнародного трансферного сертифікату.

Паспорт футболіста під час сезону – є власністю футбольного клубу (команди).

У випадку звільнення футболіста з команди її керівництво зобов’язане у 7-денний термін подати відзаявочний лист (встановленого зразка) та письмово повідомити Комітет з проведення змагань ІФФФ про причину звільнення і здати паспорт футболіста.

При переході футболіста з футбольного клубу (команди) в інший футбольний клуб (команду), паспорт футболіста необхідно здати в Комітет з проведення змагань ДРФФ.

По завершенню сезону керівники футбольних клубів (команд) зобов’язані здати паспорти футболістів в Комітет з проведення змагань ДРФФ.

У випадку втрати паспорта футболіста або не здачі паспорта в Комітет з проведення змагань ДРФФ при переході футболіста з футбольного клубу (команди) в інший футбольний клуб (команду), або по завершенню сезону, футбольний клуб (команда) зобов’язаний сплатити грошовий обов’язковий внесок в розмірі 10 грн.

Заявка футбольних клубів (команд) учасників чемпіонату, першості, розіграшу Кубку та Суперкубку районуі з футболу буде проводитися в за адресою м. Долина, вул.. Грушевського 18 (4 поверх)– Димид Святослав Романович тел.+380663033750

Заявочний лист можна скачати ТУТ
Переглядів: 382 | Додав: ryuk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Правила чату
Хто онлайн
Міні-чат
+Міні-чат
0
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0