Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всего ответов: 355
Статистика

Головна » 2015 » Квітень » 21 » Переможець весняного кубку «Пролісок-2015» - ФК «Тяпче»!
12:12

В суботу та неділю 25-26 квітня в с. Оболоня відбулися півфінальні та фінальні матчі за кубок «Пролісок-2015», який був перенесений з 05 квітня за несприятливих погодніх умов. Усі матчі розпочинались із хвилини мовчання за 33-річного бійця зони АТО Кармільчика Олександра Валентиновича, який воював у складі 93 ОМБР. Його життя обірвалось 14 квітня у районі села Піски Донецької області.

В першому поєдинку ігрового дня зустрілись команди «Рубань» с. Велика Тур’я – «Прикарпаття» с. Гошів. У першому таймі глядачам не вдалось побачити забитих голів, про що не скажеш за другу половину зустрічі. Вже на 48 хв. матчу відкрив рахунок у зустрічі Роман Качур, а Денис Богаткін подвоїв рахунак на 62 хв. Та «Рубань» на 85хв. голом Василя Керницького відновила інтригу, але зрівняти рахунок так і не змогли. В другому півфіналі команда с. Тяпче вже двічі зуміла відзначитися ще у першому таймі: на 18хв. це зробив Віктор Кушнір, а на 27 хв. з 11-метрової позначки відзначився Василь Олійник. В другій половині зустрічі номінальні гості з с. Белейова відновили паритет завдяки голам Ростислава Романишина та Михайла Гошовського. Проте на 80 хв. знову з позначки відзначився Василь Олійник. Після кількох небезпечних моментів «Колосовці» так і не змогли зрівняти рахунок.

Рубань(Велика Тур'я) - Прикарпаття(Гошів) 1:2
Колос(Белеїв) - ФК Тяпче 2:3

В матчі за третє місце в першому таймі географічні сусіди с. Велика Туря та с. Белеів розійшлися миром 1:1, голами відзначились Михайло Бабінець та Володимир Довганич. А в другій половині команда «Рубань» відзначилась ще тричі: голи на рахунку Андрія Кондрина, Василя Крайника та Олега Петрушки.

Рубань(Велика Тур'я) - Колос(Белеїв) 4:1

В фінальному матчі між командами с. Тяпче та с. Гошева ігрова перевага була на стороні номінальних господарів с. Тяпче, які зуміли тричі розписатись у воротах суперників. Це зробили: Олег Бодоряк та Віктор Кушнір, який записав «дубль» на свій рахунок.

ФК Тяпче - Прикарпаття(Гошів) 3:0

Команди були нагородженні кубками та медалями. Нагородження провели: начальник відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту РДА, голова ФСТ «Колос» - Святослав Димид, голова районної федерації футболу – Богдан Зелінський, директор РЦФЗН «Спорт для всіх» - Мирон Білянський та член виконкому районної федерації футболу Василь Гандзюк.

Команди та їх представники затягують здачу заявок команд (підтвердження участі команди в чеспіонаті). Останній день здачі заявок - 24 квітня. Заявочні листи здавати за адресою м.Долина вул. Грушевського 18 (4 поверх)– Димид Святослав Романович тел.+380663033750. У зв'язку з цим початок чемпіонату знову переноситься, на 3 травня . 28 квітня 12-00 в "Домі Просвіта" відбудеться засідання на якому буде оформлено остаточний список команд та груп на Чемпіонат та кубок 2015 року, а також проведення жеребкування календаря змагань

Начальник відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації, голова ФСТ «Колос» - Святослав Димид
Переглядів: 260 | Додав: ryuk | Рейтинг: 0.0/0