Результати матчів 2 жовтня

Футбол Долинщини

Вхід на сайт
Афіша
Сільські ігри
с.Велика Тур'я
14 серпня 10-00 (неділя)


Кубок району
Півфінал. Матч-відповідь
19.08.2016 п'ятниця

Гузіїв - Тяпче (0:3)
Раків - В.Тур'я (3:2)

Чемпіонат району
Перша Ліга
16-тур 21.08.2016 неділя

Вигода - Тисів
Гошів - Міжріччя
Тяпче - Солуків
Велика Тур`я - Розточки
Белеїв - Яворів
Гузіїв - вихідний

Друга Ліга
15-тур 21.08.2016 неділя

- вихідний

ДЮФЛ
Чемпіонат U-18
1 тур 13 серпня (субота)
початок ?

Колос Городенківщини - Нафтовик
Карпати К - Карпати Б

Чемпіонат області
1 тур 14 серпня (неділя)
початок ?

Колос Городенківщини - Нафтовик
Карпати Б - Карпати К

Перша ліга
Команда І  О
1 ФК Тяпче 14  37
2 ФК Тисів 13  30
3 ФК Вигода(Вигода) 14  28
4 Свіча(Міжріччя) 13  21
5 Динамо(Гузіїв) 14  19
6 ФК Розточки 14  16
7 Фаворит(Солуків) 14  15
8 Колос(Белеїв) 12  14
9 Прикарпаття(Гошів) 14  12
10 Нафтовик(Яворів) 14  7
11 Рубань(Велика Тур'я) 12  6
Детальніше >>
Друга ліга
Команда І  О
1 Станківці(Станківці) 10
2 Велдіж(Шевченкове) 10
3 Сокіл(Тростянець) 7
4 Прикарпаття(Кропивник) 6
5 Свіча(Новошин) 6
6 Свіча(Княжолука) 4
7 Зоря(Надіїв) 2
8 ФК Витвиця(Витвиця) 0
9 Едельвейс(Раків) 0
Детальніше >>
Ми Вконтакті
Пошук
Наше опитування
Чемпіоном району в 2016 році стане?
Всего ответов: 59
Статистика

Головна » 2011 » Жовтень » 1 » Результати матчів 2 жовтня
17:36
Результати матчів 2 жовтня
Перша Ліга. 22 тур (2 жовтня)

1. Нафтовик(Яворів) - Рубань(В. Тур'я) 3:0 технічна перемога
2. Прикарпаття(Гошів) - Колос(Белеїв) 3:0 технічна перемога
3. Оболоня(Оболоня) -  ФК Тисів(Тисів) 2:4
4. Свіча(Тяпче) - Свіча(Княжолука) 3:0 технічна перемога
5. Сфінкс(М. Тур'я)  - Зоря(Надіїв) 0:2                     
6. Юність(Сл.Долинська) - Свіча(Міжріччя) 3:2


Друга Ліга

12 тур 1 жовтня

1.Карпати(Підбереж) - Заозерна(Новичка) 0:2
2.Розточки(Розточки) - Свіча(Новошин) 3:0 - технічна перемога
3.ТФК(Тяпче) - Одиниця(Одиниця) 4:0
4.Динамо(Гузіїв) - Велдіж(Шевченково) 2:0 

13 тур 2 жовтня

1. Велдіж (Шевченков) - ТФК (Тяпче) 0:1
 
2. Одиниця(Одиниця) - Динамо(Гузіїв) 1:2
3. Заозерна(Новичка) - Розточки(Розточки) 1:4
4. Свіча(Новошин) - Карпати(Підбереж) 0:1

Група А – Група Б +6=0-21 (Мячі 35:81)
Переглядів: 684 | Додав: ryuk | Рейтинг: 4.2/5
Всього коментарів: 3
avatar
1
Чому в слободи 18 а не 19 чи цн тех помилка.......
avatar
2
Забув поставити їх на 9 місце biggrin (тех помилка)
avatar
3
Бtлеїв не приїхав на матч з Гошевом
avatar
Правила чату
Хто онлайн
Міні-чат
+Міні-чат
0
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0