Зимовий кубок 2014

Футбол Долинщини

Вхід на сайт
Афіша
Сільські ігри
с.Велика Тур'я
14 серпня 10-00 (неділя)


Кубок району
Півфінал. Матч-відповідь
19.08.2016 п'ятниця

Гузіїв - Тяпче (0:3)
Раків - В.Тур'я (3:2)

Чемпіонат району
Перша Ліга
16-тур 21.08.2016 неділя

Вигода - Тисів
Гошів - Міжріччя
Тяпче - Солуків
Велика Тур`я - Розточки
Белеїв - Яворів
Гузіїв - вихідний

Друга Ліга
15-тур 21.08.2016 неділя

- вихідний

ДЮФЛ
Чемпіонат U-18
1 тур 13 серпня (субота)
початок ?

Колос Городенківщини - Нафтовик
Карпати К - Карпати Б

Чемпіонат області
1 тур 14 серпня (неділя)
початок ?

Колос Городенківщини - Нафтовик
Карпати Б - Карпати К

Перша ліга
Команда І  О
1 ФК Тяпче 14  37
2 ФК Тисів 13  30
3 ФК Вигода(Вигода) 14  28
4 Свіча(Міжріччя) 13  21
5 Динамо(Гузіїв) 14  19
6 ФК Розточки 14  16
7 Фаворит(Солуків) 14  15
8 Колос(Белеїв) 12  14
9 Прикарпаття(Гошів) 14  12
10 Нафтовик(Яворів) 14  7
11 Рубань(Велика Тур'я) 12  6
Детальніше >>
Друга ліга
Команда І  О
1 Станківці(Станківці) 10
2 Велдіж(Шевченкове) 10
3 Сокіл(Тростянець) 7
4 Прикарпаття(Кропивник) 6
5 Свіча(Новошин) 6
6 Свіча(Княжолука) 4
7 Зоря(Надіїв) 2
8 ФК Витвиця(Витвиця) 0
9 Едельвейс(Раків) 0
Детальніше >>
Ми Вконтакті
Пошук
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всего ответов: 355
Статистика

Головна » 2014 » Лютий » 18 » Зимовий кубок 2014
12:26
Зимовий кубок 2014
ЗИМОВИЙ КУБОК 2014. Груповий етап

Група 1
09.02.14

1. Підліски (Підліски) - Нафтовик (Яворів) 0:0
2. Одиниця (Одиниця) - Горянка (Ст. Мізунь) 3:3
16.02.2014
1. Горянка (Ст. Мізунь) - Підліски (Підліски) 2:0
2. Нафтовик (Яворів) - Одиниця (Одиниця) 1:1

1. Горянка (Ст. Мізунь) 1 1 0 5:3 4
2. Одиниця (Одиниця) 0 2 0 4:4 2
3. Нафтовик (Яворів) 0 2 0 1:1 2
4. Підліски (Підліски) 0 1 1 0:2 1

23.02.2014
1. Горянка (Ст. Мізунь) - Нафтовик (Яворів)
2. Підліски (Підліски) - Одиниця (Одиниця)

Група 2
09.02.14

1. Свіча (Княжолука) - Станківці (Станківці) 0:0
16.02.2014
1 Розточки (Розточки) - Станківці (Станківці) 1:0
2.Розточки (Розточки) - Cвіча(Княжолука) 0:1

1. Cвіча(Княжолука) 1 1 0 1:0 4
2. Розточки (Розточки) 1 0 1 1:1 3

3. Станківці (Станківці) 0 1 1 0:1 1

Група 3
09.02.14

1. Динамо (Гузіїв) - Свіча (Міжріччя) 0:3
16.02.2014
1. ФК Тисів (Тисів) - Динамо (Гузіїв) 1:1

1. Свіча (Міжріччя) 1 0 0 3:0 3
2 .ФК Тисів (Тисів) 0 1 0 1:1 1
3. Динамо (Гузіїв) 0 1 1 1:4 1

23.02.2014
1. ФК Тисів (Тисів) - Свіча(Міжріччя)

Група 4
16.02.2014

1.Колос (Белеїв) - Юність (Сл. Долинська) 3:0
2.Рубань (В. Туря) - Юність (Сл. Долинська) 2:3
3.Колос (Белеїв) - Рубань (В. Туря) 1:2

1. Колос (Белеїв) 1 0 1 4:2 3
2. Рубань (В. Туря) 1 0 1 4:4 3

3. Юність (Сл. Долинська) 1 0 1 3:5 3

Переглядів: 372 | Додав: ryuk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Правила чату
Хто онлайн
Міні-чат
+Міні-чат
0
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0