Золота Осінь. Груповий етап

Футбол Долинщини

Вхід на сайт
Афіша
Сільські ігри
с.Велика Тур'я
14 серпня 10-00 (неділя)


Кубок району
Півфінал. Матч-відповідь
19.08.2016 п'ятниця

Гузіїв - Тяпче (0:3)
Раків - В.Тур'я (3:2)

Чемпіонат району
Перша Ліга
16-тур 21.08.2016 неділя

Вигода - Тисів
Гошів - Міжріччя
Тяпче - Солуків
Велика Тур`я - Розточки
Белеїв - Яворів
Гузіїв - вихідний

Друга Ліга
15-тур 21.08.2016 неділя

- вихідний

ДЮФЛ
Чемпіонат U-18
1 тур 13 серпня (субота)
початок ?

Колос Городенківщини - Нафтовик
Карпати К - Карпати Б

Чемпіонат області
1 тур 14 серпня (неділя)
початок ?

Колос Городенківщини - Нафтовик
Карпати Б - Карпати К

Перша ліга
Команда І  О
1 ФК Тяпче 14  37
2 ФК Тисів 13  30
3 ФК Вигода(Вигода) 14  28
4 Свіча(Міжріччя) 13  21
5 Динамо(Гузіїв) 14  19
6 ФК Розточки 14  16
7 Фаворит(Солуків) 14  15
8 Колос(Белеїв) 12  14
9 Прикарпаття(Гошів) 14  12
10 Нафтовик(Яворів) 14  7
11 Рубань(Велика Тур'я) 12  6
Детальніше >>
Друга ліга
Команда І  О
1 Станківці(Станківці) 10
2 Велдіж(Шевченкове) 10
3 Сокіл(Тростянець) 7
4 Прикарпаття(Кропивник) 6
5 Свіча(Новошин) 6
6 Свіча(Княжолука) 4
7 Зоря(Надіїв) 2
8 ФК Витвиця(Витвиця) 0
9 Едельвейс(Раків) 0
Детальніше >>
Ми Вконтакті
Пошук
Наше опитування
Чемпіоном району в 2016 році стане?
Всего ответов: 59
Статистика

Головна » 2011 » Жовтень » 8 » Золота Осінь. Груповий етап
18:08
Золота Осінь. Груповий етап
    Наприкінці року відбудеться осінній кубок "Золота Осінь". Перший раунд пройде в два дні, по круговій системі. Тривалість матчу буде 40 хв., тобто тайм триватиме 20 хв.

    До вашої уваги групи:

Група А: ФК Болехів(Болехів), ФК Тисів(Тисів), Динамо(Гузіїв), ФК Козаківка(Козаківка) - матчі пройдуть в с.Тисів

Матчі пройдуть 15-16 жовтня:
1. ФК Бооехів(Болехів) - ФК Тисів(Тисів) 1:6
2. ФК Бооехів(Болехів) - Динамо(Гузіїв) 1:3
3. ФК Бооехів(Болехів) - ФК Козаківка(Козаківка) 3:2
4. ФК Тисів(Тисів) - ФК Козаківка(Козаківка) 9:3
5. ФК Тисів(Тисів) - Динамо(Гузіїв) 1:0
6. Динамо(Гузіїв) - ФК Козаківка(Козаківка) 2:0

 № Команда І В Н П ЗМ ПМ О
 1 ФК Тисів 3 3 0 0 16 4 9
 2 Динамо 3 2 0 1 5 2 6
 3 ФК Болехів 3 1 0 2 5 11 3
 4 ФК Козаківка 3 0 0 3 5 14 0
Група B: Свіча(Тяпче), Нафтовик(Яворів), Прикарпаття(Гошів), Свіча(Княжолука), ТФК(Тяпче), Розточки(Розточки) - матчі пройдуть в с.Тяпче

Матчі пройдуть 15-16 жовтня:
1. Свіча(Тяпче) - Розточки(Розточки) 1:1
2. ТФК(Тяпче) - Прикарпаття(Гошів) 1:0
3. Свіча(Тяпче) - Нафтовик(Яворів) 2:1
4. ТФК(Тяпче) - Розточки(Розточки) 0:3
5. Розточки(Розточки) - Прикарпаття(Гошів) 2:1
6. Нафтовик(Яворів) - Розточки(Розточки) 0:1
7. Нафтовик(Яворів) - Прикарпаття(Гошів) 0:4
8. Свіча(Тяпче) - ТФК(Тяпче) 0:2
9. Нафтовик(Яворів) - ТФК(Тяпче) 0:3 технічна перемога
10.Свіча(Тяпче) - Прикарпаття(Гошів) 1:0


 № Команда І В Н П ЗМ ПМ О
 1 Розточки(Розточки)   4 3 1 0 7 2 10
 2 ТФК(Тяпче) 4 3 0 1 6 3 9
 3 Свіча(Тяпче)    4 2 1 1 4 4 7
 4 Прикарпаття(Гошів)  4 1 0 3 5 4 3
 5 Нафтовик(Яворів)  4 0 0 4 1 10 0

Група C: Рубань(В.Тур'я), Колос(Белеїв), Юність(Сл.Долинська), Фаворит(Солуків), Едельвейс(Раків) - матчі пройдуть в с.Слобода Долинська

Матчі в цій групі відбулись 8 жовтня:
1.  Рубань(В.Тур'я) - Фаворит(Солуків) 1:0
2.  Рубань(В.Тур'я) - Колос(Белеїв) -  0:3
3.  Рубань(В.Тур'я) - Едельвейс(Раків) 6:0 
4.  Юність(Сл.Долинська) - Рубань(В.Тур'я) 0:3 технічна перемога
5.  Юність(Сл.Долинська) - Едельвейс(Раків) 1:0
6.  Юність(Сл.Долинська) - Фаворит(Солуків) 0:1
7.  Юність(Сл.Долинська) - Колос(Белеїв) 0:3 технічна перемога
8.  Колос(Белеїв) - Едельвейс(Раків) 6:0
9.  Колос(Белеїв) - Фаворит(Солуків) 2:0
10. Едельвейс(Раків) - Фаворит(Солуків) 0:3 технічна перемога

 № Команда І  В  Н  П  ЗМ  ПМ  О 
 1Колос(Белеїв)  4 4 0 0 14 0 12
 2Рубань(В.Тур'я) 4 3 0 1 10  3 9
 3Фаворит(Солуків) 2:0  4 2 0 2 4 3 6
 4Юність(Сл.Долинська)  4 1 0 3 1 7 3
 5Едельвейс(Раків)  4 0 0 4 0 16  0

Група D: ДЮСШ м.Долина, Одиниця(Одиниця), Скала(Мала Тур'я)

1. Одиниця(Одиниця) - ДЮСШ м.Долина 0:0
2. Одиниця(Одиниця) - Скала(Мала Тур'я) 2:1
3. ДЮСШ м.Долина - Скала(Мала Тур'я) 1:1

 № Команда  І  В  Н П  ЗМ ПМ О
 1 Одиниця(Одиниця)  3 1 1 0 2 1 4
 2 ДЮСШ м.Долина  3 0 2  0  1 1 2
 3 Скала(Мала Тур'я)  3 0 1  1 2 3 1

Переглядів: 888 | Додав: ryuk | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 8
avatar
1
В Групі D скоріш за все Оболоня(Оболоня), Сфінкс(М.Тур'я), Зоря(Надіїв), Свіча(Княжолука) і ще 5 команда можливо хтось з цих Одиниця(Одиниця), Заозерна(Новичка), Велдіж(Шевченково) wacko
avatar
2
Група В: Дзвонив Ваньчак, продиктував розклад ігор. не зрозуміло одне чому Яворів грає дві гри підряд ( 3 , 4 ) та Розточки (12,13) .... cranky Доцільно поміняти місьцями 2 з 3 та 13 з 14 матчі!!!!
avatar
3
А у якій годині почнуть грати 1-ий матч?
avatar
4
Заплановано о 10-30!!! biggrin
avatar
5
Свіча(Тяпче) - Свіча(Княжолука) 3:0 тех.
Нафтовик(Яворів) - Прикарпаття(Гошів) 0:4
Свіча(Тяпче) - ТФК(Тяпче) 0:2
Свіча(Княжолука) - Розточки(Розточки) 3:0 тех.
Свіча(Тяпче) - Прикарпаття(Гошів) 1:0
ТФК(Тяпче) - Свіча(Княжолука) 3:0 тех.
Нафтовик(Яворів) - ТФК(Тяпче) 3:0 тех.
avatar
6
Нафтовик(Яворів) - ТФК(Тяпче) 3:0 тех ???
avatar
7
5 Lyobomyr (Вчора 19:25)
Свіча(Княжолука) - Розточки(Розточки) 3:0 тех.???
avatar
8
Заозерна помилився Свіча(Княжолука) - Розточки(Розточки) 0:3 тех
avatar
Правила чату
Хто онлайн
Міні-чат
+Міні-чат
0
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0