Золота Осінь 2015. Результати 2 та 3 ігрового дня

Футбол Долинщини

Вхід на сайт
Афіша
Сільські ігри
с.Велика Тур'я
14 серпня 10-00 (неділя)


Кубок району
Півфінал. Матч-відповідь
19.08.2016 п'ятниця

Гузіїв - Тяпче (0:3)
Раків - В.Тур'я (3:2)

Чемпіонат району
Перша Ліга
16-тур 21.08.2016 неділя

Вигода - Тисів
Гошів - Міжріччя
Тяпче - Солуків
Велика Тур`я - Розточки
Белеїв - Яворів
Гузіїв - вихідний

Друга Ліга
15-тур 21.08.2016 неділя

- вихідний

ДЮФЛ
Чемпіонат U-18
1 тур 13 серпня (субота)
початок ?

Колос Городенківщини - Нафтовик
Карпати К - Карпати Б

Чемпіонат області
1 тур 14 серпня (неділя)
початок ?

Колос Городенківщини - Нафтовик
Карпати Б - Карпати К

Перша ліга
Команда І  О
1 ФК Тяпче 14  37
2 ФК Тисів 13  30
3 ФК Вигода(Вигода) 14  28
4 Свіча(Міжріччя) 13  21
5 Динамо(Гузіїв) 14  19
6 ФК Розточки 14  16
7 Фаворит(Солуків) 14  15
8 Колос(Белеїв) 12  14
9 Прикарпаття(Гошів) 14  12
10 Нафтовик(Яворів) 14  7
11 Рубань(Велика Тур'я) 12  6
Детальніше >>
Друга ліга
Команда І  О
1 Станківці(Станківці) 10
2 Велдіж(Шевченкове) 10
3 Сокіл(Тростянець) 7
4 Прикарпаття(Кропивник) 6
5 Свіча(Новошин) 6
6 Свіча(Княжолука) 4
7 Зоря(Надіїв) 2
8 ФК Витвиця(Витвиця) 0
9 Едельвейс(Раків) 0
Детальніше >>
Ми Вконтакті
Пошук
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всего ответов: 355
Статистика

Головна » 2015 » Листопад » 1 » Золота Осінь 2015. Результати 2 та 3 ігрового дня
15:51
Золота Осінь 2015. Результати 2 та 3 ігрового дня
+38(057) 720-11-56, +38(057) 340-08-08, +38(050) 40-444-00

Група 1

1 тур 24.10.15 с. Тисів

13:00 Динамо(Гузіїв) - Фк Розточки 2:5
15:00 Фк Тисів - Фк Станківці 5:1

2 тур 31.10.15 с. Станківці
13:00 Фк Станківці - Фк Розточки 1:2
15:00 Фк Тисів - Динамо(Гузіїв) 1:0

3 тур 01.11.15 с. Гузіїв
13:00 Фк Розточки - Фк Тисів 2:2
15:00 Динамо(Гузіїв) - Фк Станківці +:-

1. ФК Тисів 3 2 1 0 8/3 7
2. Фк Розточки 3 2 1 0 9/5 7
3. Динамо(Гузіїв) 3 1 0 2 2/5 3
4. Фк Станківці 3 0 0 3 2/10 0


Група 2

1 тур 24.10.15 с. Шевченкове

13:00 Велдіж(Шевченкове) - Прикарпаття(Гошів) 0:5
15:00 Нафтовик(Яворів) - Свіча(Новошин) 4:2

2 тур 31.10.15 с. Яворів
13:00 Нафтовик(Яворів) - Прикарпаття(Гошів) 1:7
15:00 Свіча(Новошин) - Велдіж(Шевченкове) +:-

3 тур 01.11.15 с. Гошів
13:00 Прикарпаття(Гошів) - Свіча(Новошин) 3:3
15:00 Нафтовик(Яворів) - Велдіж(Шевченкове) +:-

1. Прикарпаття(Гошів) 3 2 1 0 15/4 7
2. Нафтовик(Яворів) 3 2 0 1 8/9 6
3. Свіча(Новошин) 3 1 1 1 8/7 4
4. Велдіж(Шевченкове) 3 0 0 3 0/11 0


Група 3

1 тур 24.10.15 с. Слобода-Долинська

13:00 Юність(Слобода-Долинська) - Колос(Белеїв) 2:3
15:00 Молоді леви (Велика Тур'я) - Рубань(Велика Тур'я) 4:4

2 тур 31.10.15 с. Белеїв
13:00 Колос(Белеїв) - Молоді леви (Велика Тур'я) 2:4
15:00 Юність(Слобода-Долинська) - Рубань(Велика Тур'я) 0:10

3 тур 01.11.15 с. Велика Тур'я
13:00 Молоді леви (Велика Тур'я) - Юність(Слобода-Долинська) +:-
15:00 Рубань(Велика Тур'я) - Колос(Белеїв) 0:2

1. Колос(Белеїв) 3 3 0 0 9/4 9
2. Рубань(Велика Тур'я) 3 1 1 1 14/6 4
3. Молоді леви (Велика Тур'я) 3 1 1 1 9/8 4
4. Юність(Слобода-Долинська) 3 0 0 3 2/16 0


Група 4

1 тур 24.10.15 с. Тяпче

13:00 ТФК(Тяпче) - ФК Одиниця 7:3
15:00 ФК Мала Тур'я - Фаворит(Солуків) 3:0

2 тур 31.10.15 с. Оболоня
13:00 ФК Одиниця - Фаворит(Солуків) -:+
15:00 ФК Мала Тур'я - ТФК(Тяпче) 3:2

3 тур 01.11.15 с. Солуків
13:00 Фаворит(Солуків) - ТФК(Тяпче) 1:1
15:00 ФК Одиниця - ФК Мала Тур'я -:+

1. ФК Мала Тур'я 3 3 0 0 9/2 9
2. ТФК(Тяпче) 3 1 1 1 10/7 4
3. Фаворит(Солуків) 3 1 1 1 4/4 4
4. ФК Одиниця 3 0 0 3 3/13 0


Переглядів: 285 | Додав: ryuk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
avatar
1
Помилка ТФК- Мала туря, наоброт.
avatar
Правила чату
Хто онлайн
Міні-чат
+Міні-чат
0
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0