Золота Осінь 2015. Результати жеребкування

Футбол Долинщини

Вхід на сайт
Афіша
Сільські ігри
с.Велика Тур'я
14 серпня 10-00 (неділя)


Кубок району
Півфінал. Матч-відповідь
19.08.2016 п'ятниця

Гузіїв - Тяпче (0:3)
Раків - В.Тур'я (3:2)

Чемпіонат району
Перша Ліга
16-тур 21.08.2016 неділя

Вигода - Тисів
Гошів - Міжріччя
Тяпче - Солуків
Велика Тур`я - Розточки
Белеїв - Яворів
Гузіїв - вихідний

Друга Ліга
15-тур 21.08.2016 неділя

- вихідний

ДЮФЛ
Чемпіонат U-18
1 тур 13 серпня (субота)
початок ?

Колос Городенківщини - Нафтовик
Карпати К - Карпати Б

Чемпіонат області
1 тур 14 серпня (неділя)
початок ?

Колос Городенківщини - Нафтовик
Карпати Б - Карпати К

Перша ліга
Команда І  О
1 ФК Тяпче 14  37
2 ФК Тисів 13  30
3 ФК Вигода(Вигода) 14  28
4 Свіча(Міжріччя) 13  21
5 Динамо(Гузіїв) 14  19
6 ФК Розточки 14  16
7 Фаворит(Солуків) 14  15
8 Колос(Белеїв) 12  14
9 Прикарпаття(Гошів) 14  12
10 Нафтовик(Яворів) 14  7
11 Рубань(Велика Тур'я) 12  6
Детальніше >>
Друга ліга
Команда І  О
1 Станківці(Станківці) 10
2 Велдіж(Шевченкове) 10
3 Сокіл(Тростянець) 7
4 Прикарпаття(Кропивник) 6
5 Свіча(Новошин) 6
6 Свіча(Княжолука) 4
7 Зоря(Надіїв) 2
8 ФК Витвиця(Витвиця) 0
9 Едельвейс(Раків) 0
Детальніше >>
Ми Вконтакті
Пошук
Наше опитування
Чемпіоном району в 2016 році стане?
Всего ответов: 59
Статистика

Головна » 2015 » Жовтень » 20 » Золота Осінь 2015. Результати жеребкування
13:31
Золота Осінь 2015. Результати жеребкування
Група 1

1. ФК Тисів
2. Динамо(Гузіїв)
3. Фк Розточки
4. Фк Станківці

1 тур 24.10.15 с. Тисів
13:00 Динамо(Гузіїв) - Фк Розточки
15:00 Фк Тисів - Фк Станківці

2 тур 31.10.15 с. Станківці
13:00 Фк Станківці - Фк Розточки
15:00 Фк Тисів - Динамо(Гузіїв)

3 тур 01.11.15 с. Гузіїв
13:00 Фк Розточки - Фк Тисів
15:00 Динамо(Гузіїв) - Фк Станківці

Група 2

1. Велдіж(Шевченкове)
2. Свіча(Новошин)
3. Прикарпаття(Гошів)
4. Нафтовик(Яворів)

1 тур 24.10.15 с. Шевченкове
13:00 Велдіж(Шевченкове) - Прикарпаття(Гошів)
15:00 Нафтовик(Яворів) - Свіча(Новошин)

2 тур 31.10.15 с. Яворів
13:00 Нафтовик(Яворів) - Прикарпаття(Гошів)
15:00 Свіча(Новошин) - Велдіж(Шевченкове)

3 тур 01.11.15 с. Гошів
13:00 Прикарпаття(Гошів) - Свіча(Новошин)
15:00 Нафтовик(Яворів) - Велдіж(Шевченкове)

Група 3

1. Рубань(Велика Тур'я)
2. Молоді леви (Велика Тур'я)
3. Юність(Слобода-Долинська)
4. Колос(Белеїв)

1 тур 24.10.15 с. Слобода-Долинська
13:00 Юність(Слобода-Долинська) - Колос(Белеїв)
15:00 Молоді леви (Велика Тур'я) - Рубань(Велика Тур'я)

2 тур 31.10.15 с. Белеїв
13:00 Колос(Белеїв) - Молоді леви (Велика Тур'я)
15:00 Юність(Слобода-Долинська) - Рубань(Велика Тур'я)

3 тур 01.11.15 с. Велика Тур'я
13:00 Молоді леви (Велика Тур'я) - Юність(Слобода-Долинська)
15:00 Рубань(Велика Тур'я) - Колос(Белеїв)

Група 4

1. ФК Мала Тур'я
2. ФК Одиниця
3. Фаворит(Солуків)
4. ТФК(Тяпче)

1 тур 24.10.15 с. Тяпче
13:00 ТФК(Тяпче) - ФК Одиниця
15:00 ФК Мала Тур'я - Фаворит(Солуків)

2 тур 31.10.15 с. Оболоня
13:00 ФК Одиниця - Фаворит(Солуків)
15:00 ФК Мала Тур'я - ТФК(Тяпче)

3 тур 01.11.15 с. Солуків
13:00 Фаворит(Солуків) - ТФК(Тяпче)
15:00 ФК Одиниця - ФК Мала Тур'я
Переглядів: 634 | Додав: ryuk | Рейтинг: 3.0/5
Всього коментарів: 0
avatar
Правила чату
Хто онлайн
Міні-чат
+Міні-чат
0
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0